Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak a KVANTUMGYÓGYÁSZATTAL, ill. a MÁTRIXENERGETIKÁVAL kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Olyanok jelentkezését ill. tapasztalatait várom, akik kipróbálták a Két Pont technikát, és vannak bármilyen jellegű eredményeik. :)

Valamint aki kipróbálta, leírná nekem nagyon egyszerűen a mikéntjét?? Szeretném megtanulni.



2014. febr. 2. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Kiváló ! Derékfájásom és reumámat is javította 75%-al a kvantumgyógyászat, alig 2 hónapon belül.
2014. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólást, nagyon örülök a sikerednek! :) Megtudhatnék többet is róla?
2014. febr. 2. 19:21
 3/12 Szecsői Tibor ***** válasza:
67%
Nekem a hullámfüggvénypakolás és a sajátértékkúra tett nagyon jót...
2014. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Hullámfüggvénypakolás tényleg nagyon hatásos, de csak a Planck-hosszig. Fejfájásra a vöröseltolódás-krém az ajánlott. Nekem a legtöbbet viszont a Schrödinger-féle macskaszőrpárna és a mágneses spinkúra segített :)
2014. febr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Mátrixkompozíciós gyakorlatokkal jó döntések meghozatalát segíthetjük elő, ha Yager-féle t-conorma-t használunk. Ambiens, diffúz és spekuláris komponensekkel pedig jobb megvilágításba helyezhetjük magunkat és másokat is. Ezt tovább javíthatjuk lineáris interpoláció alkalmazásával. A közérzetet nagy mértékben javíthatjuk a mágneses szuszceptibilitás helyes megválasztásával.
2014. febr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szecsői Tibor ***** válasza:
72%
Én még arra gondoltam, hogy ha Green-függvény őrleményt megfelelő arányban oldunk fel wavelet-transzformáció tinktúrában, az jó lehet reumára, de csak a valós számok halmazán. Vagy rigó.
2014. febr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem lehetne egy kicsit érthetőbben?
2014. febr. 3. 07:53
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
Dehogynem, amint értelmesebb kérdést teszel fel ;)
2014. febr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%

>leírná nekem nagyon egyszerűen a mikéntjét


Itt lesz a hiba :D

Ezt senki nem fogja neked leírni, merthogy nincs neki mikéntje. Elszórnak itt-ott egy két tudományos szót, mint kvantum meg mátrix, és a paraszt már fizet is :)

2014. febr. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%
Tibi, a rigóval lennének kifogásaim. Ha nem a jó mennyiségben adagolod, mérgező kvark-gluon plazmát képez a tüdődben. De ha félspines-kanalakkal veszed be, akkor valószínűleg nem fog barionkiütés keletkezni a bőrödön.
2014. febr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!