Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Villás Béla kihez járt angyalk...

Villás Béla kihez járt angyalkommunikáció tanfolyamra?

Figyelt kérdés

2014. febr. 8. 15:36
 1/4 anonim válasza:
Tudomásom szerint Villás Béla nem járt angyalkommunikációs tanfolyamra, ő saját forrásaiból állított össze egy olyan tematikával és felépítéssel rendelkező tanfolyamot, amelyre most a tanulóit várja. Nincs olyan élő ember, aki elmondhatja magáról, hogy "én már láttam angyalt" vagy "én már kommunikáltam angyallal", így ezek a tanfolyami anyagok a spekuláción keresztül a hiszékenységre építenek csupán. Villás Béla kellemes ember, de a fenti helyzetből nem kivétel ő sem.
2014. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi, hogy írtál, de hallottam a www.youtube.com oldalra feltöltött egyik videóban, ahol ő maga mondja el azt, hogy járt valakihez "angyalkommunikáció" tanfolyamra, többször is elment. Azt nem említi, hogy kihez.

Nekem egyáltalán nem szimpatikus V. B.

Egy ismerősöm szokta hallgatni a youtube-on, neki tetszik. Ő ajánlotta a figyelmembe. Meghallgattam. Egy-egy előadásán belül is rengeteg az ellentmondás és óriási mértékű nála az önigazolás.

2014. febr. 9. 20:37
 3/4 Acrab ***** válasza:

""- Nincs olyan élő ember, aki elmondhatja magáról, hogy "én már láttam angyalt" vagy "én már kommunikáltam angyallal",""


- én szívből ajánlom mindenkinek a Ciprusi mágusról - Daszkalosz szóló és az ő együttműködésével készült könyveket. Minden meggyőződésem, hogy lehet tanulni ilyet... de kifejezetten főképp azoknak, akik már egy-két leckét megéltek és értettek.


V.B.-ről nem nyilatkozok, mert nem ismerem 100%-ban, habár vannak róla információim és megérzéseim. Az viszont biztos, hogy ha érdekel a téma akkor ne állj meg az interneten, ha meg is kapnád az ő "tanárának" a nevét, az csak az elmédnek csak egy újabb információ morzsa volna. Menj oda hozzá, és egyik előadásán kérdezz tőle, vagy valamelyik tanítványától aki a tanfolyamot elvégezte.

2014. febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves vagy, hogy írtál és köszönöm, de nekem V. B. nem szimpatikus és csak arra voltam kíváncsi, amit a kérdésben kérdeztem. Azért köszi.
2014. febr. 15. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!