Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen zene mehet meditáció...

Milyen zene mehet meditáció közben?

Figyelt kérdés
Elég az ha olyan a zene amitől meg tudok nyugodni vagy valamilyen spec. zene kell hozzá?

2014. febr. 9. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerintem te valamiféle relaxálásról beszélsz...


Meditáció közben nem kell zene mert a csend a lényeg.


De tapasztald ki hogy mi jön be.

2014. febr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mulatós
2014. febr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ráhel11 ***** válasza:
Ami bejön neked. Én gyakorlatilag bármilyen zenére képes vagyok ellazulni. És ha elég mélyre mész, azaz elhagyod a fizikai síkot, úgyis mindegy, mi szól, mert nem fogod hallani.
2014. febr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezen a rádión vannak nagyon jó csatornák, lounge, chillout, amit én szoktam hallgatni relaxálás közben:

[link]

De vannak természet hangjait utánzó oldalak is, azok is nagyon jók, vagy youtube-on pl. a zen garden nevű videó és ilyen keleti zenék.

2014. febr. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1-esnek igaza van. A csend a lényege.
2014. febr. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Laylah ***** válasza:

Teljesen mindegy, ha eljutsz egy bizonyos szintre, úgyse figyelsz már rá. Egyébként javaslom az olyan zenét, ami megnyugtat, nem vonja el a figyelmedet, ha van benne ének, akkor lehetőleg ne értsd és ne ismerd a szövegét, valamint ne legyen túl pörgős. Én ezzel szoktam kezdeni, aztán már mindegy, mi jön utána:

http://www.youtube.com/watch?v=tL9KWB0M4UU

2014. febr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Leginkább semmilyen, mert elvonja a figyelmet. Ha nem vonja el a figyelmedet, akkor mindegy.
2014. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
én skrillexet szoktam yoga közben hallgatni
2014. febr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Laylah ***** válasza:
A jógának ehhez semmi köze.
2014. febr. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigi (normalis) valaszokat, ment a zold kez.

Erdekes modon engem a heavy metal nyugtat meg, segit kizrni mindent. :D persze utana mar nem kell szoljon, ki tudok zarni mindent.

2014. febr. 10. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!