Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha előbb tartom meg a szülinap...

Ha előbb tartom meg a szülinapom az balszerencse?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A németek szerint balszerencse még említeni is a "boldog születésnapot" a napja előtt. Ezért ünnepelnek mindig aznap éjféltől.


Szerintem nem jó jel. Lehet, hogy semmi sem fog törtpnni, de olyan, mintha előre innál a medve bőrére. Ne értsd félre, nem rossz szándékból mondom: azt a születésnapot lehet megünnepelni, amit már megért az ember.

2014. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
37%
ezt a hülyeséget,miért tartanád előrébb? meg milyen balszerencse? ha babonás gyökér vagy,akkor sem leszel elátkozva....
2014. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező arra gondolt, hogy előbb tartja meg a buliját. Én tartottam már meg előbb a szülinapi bulit és nem vagyok balszerencsés.
2014. febr. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1 köszönöm szépen:)

2 no comment

3 szintén köszi


25én lesz a szülinapom de mivel mindig vasárnap megyünk a mamámékhoz ezért muszáj ott 23án ünnepelni.

2014. febr. 20. 08:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyumnak is pont akkor lesz a szülinapja :) Mondjuk mi következő szombaton tartjuk. Nem hiszem egyébként, hogy balszerencse lenne, az enyém január 3 - án van, és sokszor megköszöntöttek már szilveszterkor, mert hát kinek van kedve "harmadnaposan" bulit tartani...
2014. febr. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:)) Akkor Boldogot Anyudnak és köszi hogy írtál :)
2014. febr. 20. 09:43
 7/8 Lightwarrior válasza:

Szia!


Véleményem szerint egyáltalán nem az. Mi a családban sokszor tartottuk már meg hamarabb és sosem vettük észre, hogy szerencsétlenebbek lettünk volna.:-) Igazából teljesen mindegy, hogy hamarabb, a napján, vagy később tartod. Ha kicsit morbid akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy még szerencsésebb is a szülinapod hamarabb tartani, mert ha például súlyos balesetet szenvednél - ami attól függetlenül következik be, hogy mikor ünnepeled a szülinapod - az előrehozott nap és születésed napja között, akkor így legalább még volt alkalmad ünnepelni egy jót.:D

2014. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Érdekes gondolat xD Azért köszi :D
2014. febr. 21. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!