Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy lehet jellemezni egy...

Hogy lehet jellemezni egy ilyen embert?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet jellemezni egy olyan embert, aki kiismerhetetlen nem tudják semmilyen kategóriában sorolni vegyük példának a GYIK-t pl, szkeptikus ezotérikus, vallásos, stb. ennek ellenére mindenkivel talál közös témát ez az ember a valóéletben is egy nagy játékos mindenkivel csak játszik próbára teszi az embereket nem tudják beazonosítani a személyiségét. De ő maga látja az emberek valódi személyiségét hiába megjátszák magukat és minden helyzetben öntudatlanul. De más személyiséget vesz fel a barátai nem tudják nyomon követni még önmaga sem csak egyszerűen megtörténik olyan kiszámíthatatlan emberről van szó, akit egyszerűen nem lehet jellemezni más számára már idegesítőnek lehetne mondani és az életet csak játéknak veszi milyen ember ez? :D
2014. febr. 22. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én....

Viccet félre téve,alkalmazkodó,esetleg titokzatos,

látszik rajta hogy más mint az átlag ember.

nem szereti ha a valódi énjét látják az emberek.

2014. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Micsoda?Szívárvány
2014. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok én is. Bár én nem szoktam így behatárolni magam. Szívesen beszélnék vele.
2014. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#1 De neki ez a valódi énje nem rejtőzködik csak senki nem érti meg a természeténél fogva szeretne beilleszkedni megmutatni, hogy mit tudd és folyton bizonyítani akar az élete egy nagy verseny nem lehet átverni megvezetni vagy manipulálni másnak úgy tűnhet, hogy meggondolatlanul cselekedik pedig ő csak előre tervez nem látják a logikáját önmaga viszont látja azt sőt képes elhiteti másokkal azt, hogy ő egy tudatlan ember, hogy alá becsűljék a képességeit. szeret megfigyelni embereket, hogy egyes helyzetekben hogy viselkednek.
2014. febr. 22. 17:16
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem egy komor ember mindent pozitívan fog fel imádja a humort már mondhatni idegesítő ellenségeivel is eltudd beszélgetni szereti megszívatni őket mondhatom elég sok ember haragszik rá. De ennek ellenére mindig felül tud kerekedni az ellenségein.)
2014. febr. 22. 17:33
 6/15 anonim ***** válasza:

Az ilyen ember jellemtelen

Valahol belül fél megmutatni saját magát ezért színészkedik.

Igen pont attól fél hogy kiismerik és akkor oda az illúzió.


Enneagram szerinti 7es típus szokott ilyen lenni aki állandóan poénkodik, humorizál hogy humorral leplezze hogy az igazi egoja szerint mekkora nagy g..cci.

2014. febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#6 De nem mindig humorizál ettől függetlenül lehet, hogy igazad van. :-)
2014. febr. 22. 20:34
 8/15 Firedoom ***** válasza:

rám teljesen rám illik ez a leírás, nem tudom, hogy az illető milyen, ahhoz ismernem kellen, ehelyett leírom, hogy milyen vagyok, hátha segít:

Senkinek nem tárulkozom fel, valódi érzéseim soha nem mondom el senkinek, átlátok az embereken, képes vagyok a legtöbbel azonosulni, átlátom a gondolataikat. Véleményem az emberektől eltérő, sokan megütköznek rajta, ezért próbálok miden emberhez egyesével hasonlítani mert senki nem képes felfogni, átgondolni "kusza" nézőpontomat.

Szóval ennyi, a nyelvhelyességi hibáktól eltekintve ennyi :D

2014. febr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

1. Bevallom magamról beszéltem nem szoktam folyton poénkodni vagy humorizálni nem vagyok én bohóc

2. Színész sem vagyok, hogy megjátszam magamat csak játszok az emberekkel tudom ez nem helyes. De nem tudok megváltozni

3. magam is szeretném tudni, hogy milyen is vagyok, mert az igazat megvallva csak felsorolttam a tulajdonságaimat

4 Nem tehetek arról, hogy nincs rossz kedvem már azon is gondolkodtam, hogy egyáltalán vannak-e érzéseim várom a negatív vagy bármilyen válaszokat.)

2014. febr. 22. 20:52
 10/15 A kérdező kommentje:
#8 köszi a válasz azért jó tudni, hogy nem vagyok egyedül a világon. :D
2014. febr. 22. 21:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!