Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történik ha két negatív...

Mi történik ha két negatív entitással élő személy találkozik? Milyen lesz a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Az egyikük 100 %, hogy entitással él, a másikuk még kétséges, de igen erős a gyanúm rá. Tehát milyen lehet köztük élő emberek közt a viszony, ha negatív entitás tapad hozzájuk?

2014. febr. 23. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel két negatív szám szorzata mindig pozitív, ezért gondolom pozitív lesz a kapcsolatuk (már csak abból kifolyólag is, hogy mindketten negatívak, így egyet fognak érteni egymással).
2014. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az entitások nem lesznek hatással rájuk, általában csak az adott személyre vannak(rajtam is van "valami"). Ahogy a felettem lévő írta, valószínűleg jól ki fognak egymással jönni:)
2014. febr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kábé olyan, mint nekik:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..


Egymást szivatják a hülyeségeikkel, aztán mindketten egyre jobban ráparáznak a dologra. A végén diliházba jut mindkettő (hacsak nem lesz hamarabb öngyilkos valamelyik a téveszméi miatt).

2014. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Honnan veszed, hogy egymást szívatják majd a hülyeségeikkel? Egyikük sem tudja, hogy entitás van rajta!


Az, akiről 100 %-os bizonyossággal állítom (legyen Ő "A"), hogy így él:

Évekkel ezelőtt egy haverja (legyen Ő meg "B") öngyilkos lett. "A" családja szerint azóta iszik, mióta "B" meghalt. Én az öngyilkosság után kerültem kapcsolatba "A"-val, és rajtam nincs entitás!

Egy metamorf masszázs után, a masszázst végző, azt mondta látott egy sarki kocsmát. Ezután meséltem el neki, hogy "B" családjának van egy sarki kocsmája, oda járt össze a társaságuk, így "A" is. "A" amikor részeg, mindig azt mondja, hogy "egy jó kötél mindent megold". "B" a kocsmában akasztotta fel magát. "B" édesanyja a halála után sokáig mondogatta "A"-nak, hogy "jaj ("A") kisfiam, te úgy hasonlítasz az én kisfiamra ("B"-re). Nem tudok képet mutatni mindkettőről ("B"-ről nincs képem, meg amúgy sem), de ha valakik, akkor Ők ketten igazán nem hasonlítanak egymásra.

Igen, talán "B" (vagyis csak már mint entitás) majd "kinyírja" "A"-t, oly módon, hogy öngyilkosságra kényszeríti, de nem az a másik ember, akiről úgy gondolom, hogy szintén hozzá tapad egy lélek. Ez a másik ember szintén nem gondolja azt, hogy entitás van rajta.

"A" nem hisz az ilyesmiben, vagy csak fél beismerni azt, hogy ilyesmi megtörténhet, akárkivel. Még veled is kedves utolsó válaszoló. Mielőtt azt hinnéd az entitásod megjelenik minden este az ágyad lábánál, nézz utána, miről van szó.

2014. febr. 24. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!