Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mért érzem úgy, hogy valaki...

Mért érzem úgy, hogy valaki keres, de nem talál? És mért van az, hogy valami (valaki) megérint, megsimogat, de ha oda nézek, semmi nincs ott?

Figyelt kérdés
2014. febr. 26. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:
9%

Ha jó kedvemben vagyok, mert túl érzékeny vagy.

Ha rossz kedvemben, akkor orvos látott már?

2014. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Mert ezt akarod.
2014. febr. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nagyon érzéki típus vagy, amivel nincs probléma alapjában. De ezt csak beképzeled, ha nem foglalkoznál a témával nem éreznél az ég világon semmit. Ha nem nézel sok horror filmet nem fogsz félni egyedül amikor ropog a padló. Mert ha nem szellemek után olvasol, hanem termodinamika után, akkor tudni fogod, hogy ez csak a hőmérséklet változás miatt van.
2014. febr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. febr. 27. 00:23
 5/9 anonim ***** válasza:

#3:


Milyen érdekesek a válaszok. Mennyit elárul rólad :) Nekem eszembe sem jutott a horror verzió, inkább valami titokzatos romantikus vonzódásra tippelek.


Tuti biztos vagyok benne, hogy a kérdező sem horror vonalon mozog :)

2014. febr. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó!


A horror verziót csak példának okáért hoztam fel. De látom összezavartalak vele, javítok és releváns példát hozok fel.


Tehát, ha nem ásná bele magát a spiritualitás ezen ágazataiba ennyire, akkor eszébe se jutna egy ilyen jelenség után azt kérdezni, hogy valaki kapcsolatba akar lépni vele.

2014. febr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Így van, sosem néztem még horrort életemben, és nem is tervezek :) :D
2014. febr. 27. 22:44
 8/9 KovA1963 ***** válasza:

Lehet, hogy valaki nagyon hiányzik neked.

Nem biztos, hogy ismert személy.

Maga a hiány is megszemélyesülhet benned... az keres akit keresel az érint meg, aki az űrt betölthetné.

2014. febr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves KovA1963!


Érdekes megközelítés, lehetségesnek tartom. Sőt, a legvalószínűbbnek, köszönöm a válaszodat :)

2014. febr. 28. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!