Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nagyon durva dolgok történnek...

Nagyon durva dolgok történnek velem, tudtok magyarázatot mondani?

Figyelt kérdés
Több fura élményem is volt már.. mostanában viszont ezek egyre többek és többek (előre álmodtam tesóm születését,stb) nagyon durva megérzéseim vannak néha.. mostanában szinte minden nap megesik velem, hogy eszembejut valaki nagyon erősen érzem mintha velem lenne, aztán kiderül hogy a mellettem levő helyiségben van, vagy szembejön velem.. vagy ugyanazt mondom ugyanakkor egy másik emberrel, vagy tudom mit gondol.. bármi történik, én megsejtem, vagy épp rákérdezek... pl: ma megkérdeztem anyától, mi lenne ha több pénzt gyűjtenénk és olaszo.-ba mennénk nyaralni, és akkor 2évente, mire közölte, hogy mielőtt hazaértem volna, apával pont ugyanerről beszéltek. a rokonaim már leboszorkányoznak az ilyenekért, ami egyre több, ilyen kis apróságokban nyilvánulnak meg.. egyzser csak beugrik egy szám vagy egy szín valaminek a kapcsán, ami aztán be is igazolódik.. vagy pl. dolgozat, 12 kérdés, a válaszok karikázósak voltak, mindegyik kérdéshez 5 lehetséges válasz, az összes jó lett, mind tipp volt, egy szót se tudtam az egész leckéből. találomra karikáztam az utolsó pillanatban. (ez azóta egyre többször fordul elő)nagyon durva egybeesések is történnek velem.. vagy olyan, hogy megfogok egy tárgyat, és belefeszül az egész tenyerem, ujjaim, egészen a csuklómig, aztán olyan érzés tölt el, hogy le akarom rázni magamról.. vagy ha megfogja valaki a kezem, aki nekem fontos, pl barát, akkor is.. egyre bizarrabb, szerintetek túlreagálom?
2014. márc. 6. 00:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindannyian rendelkezünk, úgynevezett látnoki erővel. Voltaképpen ez a hatodik érzék,ami mindenkiben megtalálható, ám ez az erő nem mindenkiben elég fejlett, de fejleszthető.

Úgy van ez, mint az izmokkal. Mindenkinek vannak

izmai, ám aki elhanyagolja, azé fejletlenek és gyengék maradnak. A gyenge izomzat nem használható olyan jól, mint a fejlett.

2014. márc. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézz utána, hogy mi az a megerősítési torzítás. Ez történik veled.
2014. márc. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ebben nincsen semmi különlegesség! Csupán a véletlen szerencsék játszanak szerepet. Semmi látnoki képesség, semmi hatodik érzék, csak a szerencse fejti ki gyakrabban a hatását.
2014. márc. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Laylah ***** válasza:
Jók a megérzéseid. Még hasznodra lehet, ne hagyd elkallódni őket.
2014. márc. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez egy nagyon jó tulajdonság. Sőt. Nem is tulajdonság hanem képesség. Ne félj tőle, nem bánt. Ez tényleg tök jó, csak az a baj, ha ezt valakinek elmondod, hajlamos rá hogy hülyének nézzen. Szerintem tartsd titokban, de tényleg ne félj, semmi baj nincs ezzel. Én pl érzékelem a szellemeket. És egyáltalán nem félek, nem mondom el egy barátomnak sem, így nem néznek hülyének. Ez egy ritka, de szuper képesség!!!
2014. márc. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!