Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani hipnotizőrt?

Tudtok ajánlani hipnotizőrt?

Figyelt kérdés
Valaki, aki már volt hipnotizőrnél, tudna olyat mondani, aki nagyon jól csinálja, megbízható és azért nem olyan húzós áron csinálja?
2014. márc. 6. 21:24
 1/5 Passiflora ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi lenne a célod a hipnózissal?
2014. márc. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ajánlom, hogy ne menj el ilyenhez...
2014. márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
engem a cicik és a fenekek eléggé el tudnad hipnoitizálni.
2014. márc. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, jobb lenne, ha a nyelvtankönyv hipnotizálna. Kérdező, neked meg mi célod van a hipnózissal? Az nem valami szórakozás, hanem egy komoly gyógyászati módszer.
2014. márc. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem szórakozásból mennék el. Régóta, mondhatni gyerekkorom óta bennem van egy szorongásos érzés. Úgy érzem nem tehetek semmit anélkül, hogy valaki ezt nem szólná meg. Elsősorban azért mennék, hogy ez az érzés eltűnjön, másodszor pedig, hogy a múltat könnyebben elengedjem, és a valóságot ne görcsként éljem meg. Lehet mondani, hogy ezt meg tudom tenni magamnak is, de sajnos nem. Mindenképpen külső beavatkozásra van szükségem, mert az, akivé most lettem, nem én vagyok...
2014. márc. 9. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!