Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Önmagunk inspirálása - hogyan...

Önmagunk inspirálása - hogyan inspiráljam magam jobban hogy ne legyek lusta a sporthoz es a tanuláshoz - ne erezzem magam mindig fáradtnak?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 17:41
 1/4 A kérdező kommentje:
motivaciot akartam irnI :D
2014. márc. 7. 17:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Pszichikailag vagy testileg erzed magad faradtnak, pontosabban lelki eredetu a faradtsagod? szereted vagy unod a sportot es a tanulast ? ha olyannal foglalkozik az ember, amit kedvel, nem panaszkodik faradtsagra, igy van ?
2014. márc. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem szeretem oket :) legszivesebben egesz nap csak sorozatokat es filmeket neznek
2014. márc. 7. 20:44
 4/4 anonim válasza:
0%
Egy lusta dog vagy.. egy igazi csodtomeg.. és ha ezt folytatni akarod, akkor nincs ok a változásra.. viszont ha vinni is akarod valamire és kinézni is valahogy (gondolom ez alatt gurulást, elhízást, TV elott lazulás, virtuális játékok).. akkor minél elott szedd ossze magad és kezd valamit az életeddel. Remélem tudtam segiteni.
2014. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!