Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Több érzékszervet bevonva...

Több érzékszervet bevonva álmodik?

Figyelt kérdés
Nem tudtam, hogy ide vagy a tudományokhoz írjam. A lényeg az, hogy az egyik ismerősöm mesélte, hogy nagyon élethűen álmodik, pl. érez közben fájdalmat (rémálommal kapcsolatban említette, ezért tudom ezt írni biztosan, de azt hiszem egyebeket, pl. hőmérsékletet is érez). Nekem elég homályosak az álmaim, és, amennyire emlékszem, csak képekből és hangokból állt. Jelent az valamit, ha valakinek az álmai sokkal élethűebbek, és több érzékszerv van bevonva?

2014. márc. 14. 02:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy közvéleménykutatást kellene tartani.

Férfi vagyok, színeseket álmodom, érzelmek, érzések is gyakran szerepelnek benne - néha nem lehet megkülönböztetni a valóságtól, kivéve persze, ha szürreális elemek jelennek meg az álmokban.

Szerintem ez egyébként általánosan így van.

2014. márc. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy csomó álmomban még beállított kameraállások, jelenetek és háttérzene is van. Szerintem ez emberfüggő, nem hiszem, hogy jelentene bármit is, hogy neki élethűbbek az álmai.
2014. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Érzelmek, érzések nálam is vannak, köszi a válaszokat. Mindenkinek ment a zöld kéz
2014. márc. 14. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!