Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék ezotérikus-sza...

Hogyan lehetnék ezotérikus-szakértő?

Figyelt kérdés

Milyen iskolát vagy tanfolyamot végezzek? Melyik a legjobb?


paranormal.hu főiskola?

Blikk Egyetem?

David Icke Videotár?

Loút Veccőző Veronika Népi Egyetem?


2014. márc. 14. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
A paranormal.hu a legjobb. A NASA oldalával vigyázz! Ott csomó néphülyítés van.
2014. márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsőként végezd el a TOlerancia egyetemet, majd pedig folytasd a "13:53-kor inkább kint vagyok a jó időn, minthogy provokáló kérdést írjak ki ezo témakörben" nevű tanfolyamot.

Sok sikert a tanulmányokhoz!

2014. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Próbálok beilleszkedni, nem provokálok én senkit. Komolyan szeretnék az élre törni, okosodni. Nagyon sok bölcsességre tennék szert, ha tudnám, miképpen. Ki akarom vívni az elismerésteket.
2014. márc. 14. 14:32
 4/9 Shai-Hulud ***** válasza:
Az elismerésünket azt már kivívtad, ez vitathatatlan. Emiatt ne erőlködj tovább...
2014. márc. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehetnék ezotérikus-szakértő?"


A keresésed végére értél, mert EZ a legjobb hely arra, hogy a sok ezoterikus tudást magadba szívd, mint a szomjas kitikkadt föld a nyári melegben Katinéni izzadságát.

2014. márc. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az LVVNE jó egyetem, csak a kolesza eléggé unalmas. A paranormal.hu-n a hazudási felsőfokú alapfeltétel. Ha akár csak egyszer is megbuktál, akkor ne is számíts a felvételre. A DIV béna hely,a kamuzástan túl van erőltetve. A Blikk Egyetemről egy kicsit nehéz tovább jutni.

"Elsőként végezd el a TOlerancia egyetemet"

Kettes, mit is kéne tolerálnunk? A naivitást? Akkor toleráld majd azt is kérlek, ha megtámad egy pszichopata ember, és felvágja a hasad. Hiszen ő is beteg ember, neki is kell a tolerancia...

névte2en

2014. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nemelfogult ***** válasza:

Pedig név2telen, te nagyon ki szoktál akadni az itteni provokáló, troll kérdésekre (szerinted Annácska, Adamski ugye...) Még jelenteni is szoktad, ami kicsit kényszeres dolognak tűnik.

Mi ez a nagy részrehejlás ha egy ilyen bunkó, troll kérdést látsz?

2014. márc. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"névte2en"

#2-es vagyok

"Kettes, mit is kéne tolerálnunk? "

"Hiszen ő is beteg ember, neki is kell a tolerancia... "


Az ezotériával foglalkozók nem beteg emberek és nem ártanak másoknak. És itt most nem a kóklerekről beszélek, hanem azokról akik érdeklődnek a dolog iránt vagy átélték ezeket.

Azt kéne tolerálnod, hogy nem mindenki ugyanazt gondolja mint te vagy a hozzád hasonló trollok/szkeptikusok.

Nem csak fekete létezik, létezik még számtalan más szín is. Nem csak ateista létezik, létezik még hívő ember is.

Nem csak szkeptikus létezik, hanem olyan is aki érdeklődik vagy hisz az ezoban, megmagyarázhatatlan dolgokban. Ezt kéne már felfogni és tolerálni, és elfogadni, hogy mindenki más és ettől még nem lesz hülye.

Túlságosan énközpontú vagy és azt hiszed te vagy egy minta, akit mindenkinek követnie kéne.

Nagyon álomvilágba kergeted magad, teljesen elvakítod a saját hülyeségeiddel a valóságot.

Ébredj fel, mert a világ nem fog igazodni hozzád és nem lesz csak az vagy olyan, amit te is szeretnél.


Üdv, #2-es alias George Adamski ;)

2014. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Pedig név2telen, te nagyon ki szoktál akadni az itteni provokáló, troll kérdésekre"

Nem, csak kiakadtam, amíg komolyan vettem az egészet. Most már csak úgy vagyok vele, hogy a normálisok normális írására normálisan válaszolok, a többi pedig kit érdekel.

"(szerinted Annácska, Adamski ugye...)"

Annácskával igazad van. Igen irritáló, ahogy megjátssza magát több szempontból is. Adamskit pedig normálisnak tartom, csak néha eléggé kijön a sodrából(legalábbis az írásából ez szűrödik le), és olyankor nem nagyon lehet vele értelmesen vitázni.

"Még jelenteni is szoktad, ami kicsit kényszeres dolognak tűnik. "

Mint írtam, ez a múlté. Btw, ezt a kérdést is jelentettem, rossz kategória miatt.

"Az ezotériával foglalkozók nem beteg emberek és nem ártanak másoknak."

Kérlek Adamski, ne forgasd ki a szavaimat. Nem írtam, hogy az ezotériával foglalkozó emberek betegek.

"Azt kéne tolerálnod, hogy nem mindenki ugyanazt gondolja mint te vagy a hozzád hasonló trollok/szkeptikusok. "

Köszönöm a 'troll' jelzőt, de még mindig nem felelek meg a fogalomnak. Érdekesen ZKF-re ezt nemigen használják, pedig ő még a Wikipédia szerint is troll...

"Nem csak fekete létezik, létezik még számtalan más szín is. Nem csak ateista létezik, létezik még hívő ember is. "

Tudom. Viszont az intorelás embereket nem kötelességem torelálni, sőt.

"Nem csak szkeptikus létezik, hanem olyan is aki érdeklődik vagy hisz az ezoban, megmagyarázhatatlan dolgokban. Ezt kéne már felfogni és tolerálni, és elfogadni, hogy mindenki más és ettől még nem lesz hülye."

Nem minden ezós hülye. Laylah-ot nem tartom annak. Téged se tartlak annak. Antimodot se tartom annak. Nemelfogultat sem tartom annak. ZoltáKvantumfizikust viszont annak tartom. Annácskát is. És természetesen Súrt is.

"Túlságosan énközpontú vagy és azt hiszed te vagy egy minta, akit mindenkinek követnie kéne. +

Nem vagyok éközpontú, és nem hiszem azt, hogy egy minta vagyok. Feljebb kifejtettem ezt. Egyszerűen azok az idióták, akik azt hiszik, hogy nekik, és csakis nekik lehet igazuk. Mivel én szkeptikus vagyok, ezért a világfelfogásom ezzel szöges ellentétben áll.

"Nagyon álomvilágba kergeted magad, teljesen elvakítod a saját hülyeségeiddel a valóságot."

Nem kergetem magam álomvilágba. Nem beszélek hülyeségeket, egyszerűen utálom azt, amikor valami egyáltalán nem biztosat, sőt, erősen bizonytalan dolgot igaznak vesznek egyesek. Például amikor ZKF kijelenti, hogy a relatívitáselmélet meg van cáfolva, mikor igazából kicsit sincs megcáfolva, és amikor a cáfolatot kérjük, rend szerint annyit mond, hogy tanuljunk fizikát. Ez mi, ha nem nárcizmus, arrogancia, és idiotizmus?

"Ébredj fel, mert a világ nem fog igazodni hozzád és nem lesz csak az vagy olyan, amit te is szeretnél. "

Nem kértem, hogy igazodjon hozzám. És nem akarom, hogy bárki is pont olyan legyen, mint én. De mint írtam, az ostobaságnál jobban semmit sem utálok.

"Üdv, #2-es alias George Adamski ;)"

Teljesen lényegtele, hogy ki kicsoda. Ha jól értelmezem a végén a kacsintós szmájlit, azért írtad oda, hogy megmutasd, kivel is vitatkozom. De ez engem igazából hidegen hagy. Ez egy másik kérdés, mint a többi. A vélemények, és nem a személyek számítanak. Ha valaki toleranciáért erőszakoskodik, intorleránsan, azt ki nem állhatom. De veled ellentétben én elkülönítettem ezt a másik kérdéstől, és nem vittem át a hangsúlyt a másikra. És erre szerentélek téged is megkérni.

névte2en

2014. márc. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!