Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meleg a tenyérből?

Meleg a tenyérből?

Figyelt kérdés
Ha meleg jön a tenyeremből és kettővel több fogam van, az jelent bármit is? Lehetek gyógyító vagy ilyesmi? Akármilyen hideg a kezem, mindig jön a meleg a tenyeremből. Ne mondjátok, hogy testhő leadás stb, mert nem jön mindenki kezéből. Már próbáltuk barátaimmal:)

2014. márc. 14. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedre a választ nem tudom, de biztos nagyon jó lehet megfogni a kezed :)
2014. márc. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Télen kiverhetnéd ha nagyon fázok.
2014. márc. 15. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
A meleg a tenyeredből annyit jelent, hogy akaratlanul is képes vagy energiát áramoltatni. A táltosok köztudottan több foggal születtek(direkt nem írtam sámánt). Ezen képességek kiéleződése gyakorláson, továbbá tehetségen múlik.
2014. márc. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én tenyerem is ilyen, amikor átveszi tőlem valaki az egeret, azt mondják, hogy szinte lángol amikor hozzáérnek.


A kettővel több fog nem ritka, a lakosság négy százalékára jellemző, ennyi táltos lenne? :-)

2014. márc. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
De jó neked hihetetlen, hogy meleg a tenyered és fogad is van nahát hajad van? Mert az is számít. :O
2014. márc. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Lehetsz gyógyító,sok embernek van gyógyító képessége,csak ezt fel kell fedezni,és rájönni,hogyan használhatja.A tenyeredből jövő meleg lehet az energiaáramlás jele,de egyéni alkat kérdése is.A kettővel több fog nem jelez semmit,aki valódi gyógyító,az tudja,hogy ezek lényegtelen dolgok.
2014. márc. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem tudom mikori kérdés én ehhez nem értek, de ez most mindegy. Nekem is kettővel több fogam van alul (tejfogból is több volt). Nekem amikor kicsi voltam apukám mindig kérdezte, hogy ha közel teszem a két kezem egymáshoz akkor érzek-e valamit. Én éreztem és ezt el is mondtam neki, ha hasónlatot kellene mondanom olyan mint amikor a kezeidben van egy buborék.

Kérdeznék. A lábadon melyik ujj a leghosszabb?


UI: Nem érdekelnek a kötekedők szóval ne fáradozzatok! Gondoljon mindenki azt amit akar.

2014. nov. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!