Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet-e természetfeletti oka...

Lehet-e természetfeletti oka a maláj repülőgép eltűnésének?

Figyelt kérdés

Az Indiai-óceánról eddig elég sok ilyen esetet olvastam, hogy hajók és repülők tűnnek el ott nyomtalanul. Rákerestem pár névre (a leghíresebb az Ourang Medan esete volt), és ezek valóban megtörténtek, nyomuk van a hajózási levéltárakban, nem paranormálos agymenések. Lehetséges, hogy az eltűnt utasszállítóval is valami hasonló történt, valami természetfeletti?

És ha igen, mi történhetett? Földönkívüliek térítették el a gépet (melyik faj volt? szkeptikuskák mit léptek?), vagy esetleg bekerültek valami inter-dimenziónális transzmitter féregjáratba és egy másik valóságban vannak azóta? Vagy mi történhetett?


Azért gondolom ezt, mert ma, a hiperszuper high-tech vészjelző meg nyomkövető kütyük korában, amikor az ember seggéből is videókamera figyuszol, és a nyomkövetőre is nyomkövetőt szerelnek. Szóval ja, még mindig könnyebb azt elhinni, hogy a reptoidok vagy a lumbulábiak eltérítették a gépet, mint azt hogy egyáltalán semmi nyomuk nincs...



2014. márc. 22. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy mindent az orrunkra kötnek az illetékesek.. a média pedig egyébként nem hiteles forrás.


Szóval igen a reptoidok hiperdimenzionálisan rékenték őket egy tejesvajasútra és most valahol iszonyatosan köhögnek, de nyugi én már imádkozom is értük.

2014. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
eltérítették és lezuhant...mit kell ebbe többet belelátni, soha nem értettem.
2014. márc. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Már írtam, azért "látok bele" dolgokat, mert arrafelé elég gyakori az ilyen esemény, és tényleg semmi nyomot nem találnak az eltűnt repülő/hajó után, kivéve az olyan eseteket mint az Ourang Medan története is, és manapság amikor van millió meg egy módja a vészhelyzet jelentésére repülőről (rádió, pánik-gomb, vészjeladó, úszó bóják), lehetetlenség hogy SEMMIRE nem lett volna idejük a pilótáknak, mikor észlelték hogy gáz van. Akármi volt is az, olyan gyorsan történt, hogy semmi ilyenre nem maradt idő.

Én se tartom valószínűnek hogy a reptoidok,krixkraxiak, lumbulábiak [insert random földönkívüli faj neve here] térítették el a gépet, elvégre a pilótának akkor speciel lett volna ideje valami rádióüzenetet leadni hogy fura dolgot látnak, épp ezért nem értem, mi a fene történhetett. Egy lezuhanó repülő szintén tudna még vészjelet adni.

Egyébként anno ugyanezen a területen tűnt el Amelia Earhart gépe is amivel megkerülte a Földet...

2014. márc. 22. 14:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

És ki mondta, hogy a pilóták akartak vészjelet adni?


Nem véletlenül merült fel, hogy maguk a pilóták is benne lehettek az eltérítésben.


De lehetett számtalan dolog is, pl erősen lecsökkent az oxigénszint a gépen (akármi miatt) - a pilóták az oxigénhiány miatt teljesen zavartan, euforikus állapotban kerestek valamire megoldást, és tönkretettek valamit a biztosítékok között - ez is egy lehetőség.


Mint számtalan másik.


Az indiai-óceánon nem véletlenül tűnnek el nyom nélkül a dolgok: nem egy kicsin hely, és a környéken meglehetősen elmaradt államok vannak csak, akiknek nem a legnagyobb bajuk a folyamatos légtér védelem...


És a hiper-szuper nyomkövetők drágák. A légitársaság meg csak a kötelező minimumot szokta teljesíteni. Könnyen lehet, hogy a gép az óceán alján pihen, pár ezer méter mélyen - onnan szinte semmilyen jeladó nem küld jelet sehová.

2014. márc. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pilóta hiba lehet a repülőgép szerencsétlenségnek az okai esetleg gépeltérités mit gondoltál egy reptoid űrghajó eltéritete a repülőgépet? vagy egy másik idősíkba került a repülőgép? xDé
2014. márc. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A reptoidok bekenték a láthatatlanná tévő spagettiszósszal.
2014. márc. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hát, nemtom mi az apolskoid, de hatalmas bátorság kellett ahhoz hogy ezt kulcsszoba ird be

grats

2014. ápr. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

poloskoid

I stand corrected

2014. ápr. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A poloskoidok azok az Insect nevű idegenek, a poloskoid nagybirodalomból
2014. ápr. 5. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!