Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Elisa...

Mi a véleményetek az Elisa Lam ügyről?

Figyelt kérdés
[link]

2014. ápr. 7. 21:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Megkérdehetem, hogy miért az ezotéria témakörben tetted fel ezt a kérdést?
2014. ápr. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Egyrészt, nincs külön "bűnügyek" kategória, másrészt az ezótopikban akadnak ezósok, szkeptikusok is egyaránt, és sokan érvelnek az eset kapcsán természetfeletti erőkkel is. Nem valami plauzibilis magyarázat ez sem, mint ahogy semmi más sem az. Éppen ezért szeretném olvasni a véleményét mind az ezósoknak, mind a szkeptikusoknak, érdekes lehet az eltérő nézőpontok és végkövetkeztetések.
2014. ápr. 7. 21:59
 3/20 A kérdező kommentje:
Ezek után, megkérhetnélek én is arra, hogy leírod a gondolataidat az eset kapcsán?
2014. ápr. 7. 21:59
 4/20 Passiflora ***** válasza:
63%

Nem tartom életszerűnek sem a balesetet, sem azt, hogy öngyilkos lett, sem azt, hogy "természetfeletti erőknek" bármi köze lenne a halálához.


Azt írtad: "Nem valami plauzibilis magyarázat ez sem, mint ahogy semmi más sem az."


Azt miért nem tartod hihetőnek, valószínűnek hogy gyilkosság áldozat lett?

2014. ápr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

@Passiflora:


Valószínűleg az lett, de itt akkor is sok a gyanús körülmény. Miért csak utólag jutott az eszébe a rendőrségnek a bipoláris zavar felvetése? Miért nem folytatták a nyomozást? Egy ilyen rossz hírű hotelben, ami tele volt/van narkósokkal, dealerekkel, balhés, kötekedős alakokkal, szexuális bűnözőkkel, miért nincs több kamera? Ha van, miért csak ezt az egyet hozták nyilvánosságra? Szóval a gyilkosság elképzelhető megoldás, de ez se magyarázza a lány irracionális viselkedését a liftben,(hiszen, ha úgy érezte, hogy üldözik miért ennyire furcsán viselkedett? Nem volt határozottan ijedt, inkább zavart. Ha valakit üldöznek, akkor ész nélkül nyomkodja a gombot, nem pedig kiáll a folyosóra integetni mint egy megveszekedett őrült. Nem beszélve arról, hogy előírás, hogy a folyosó mindkét végén kell legyen vészkijárat. Miért maradt a liftben?) és a rendőrhatóság finoman szólva is furcsa hozzáállását az esethez. Szóval jó ez a gyilkosság-hipotézis, de ez is felvet legalább ugyanannyi kérdést, mint amennyit megmagyaráz.

2014. ápr. 7. 22:43
 6/20 anonim ***** válasza:
12%

Ennek most mi az aktualitása. Szegény lányról volt pár kérdés itt, sok primitív is, beszólásokkal. Aztán, amikor kiderült a halála, még ocsmányabbra váltottak páran. Aztán feledésbe merült. Most, így több mint egy év után, miért vetted elő, s miért itt?

Nem látom okát. Ez a véleményem.

2014. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Egyszerűen annyi, hogy ma találtam rá az ügyre. Rákerestem gyk-n is, nem adott ki semmit, úgyhogy gondoltam kiírom a kérdést. Valami érdemi hozzászólásod is van?
2014. ápr. 7. 23:04
 8/20 anonim ***** válasza:
12%
Az előző volt az érdemi hozzászólásom. De neked valami érdemi kérdésed sincs. Olyan nagyon nem érdekelhet a dolog, főleg a mostani írásod alapján.
2014. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Annyit még megtennél, hogy belinkeled a korábbi kérdéseket?
2014. ápr. 7. 23:13
 10/20 anonim ***** válasza:
52%
Én határozottan ezoterikus, spirituális gondolkodónak tartom magam. Ebből a néhány kockából, meg amit most itt hozzáolvastam, semmilyen megmagyarázhatatlant nem látok, semmi misztikusat. Bűncselekménynek tartom, ha nem is hétköznapi, mindenesetre megrázó, de semmiképpen sem a démonok kategóriájába tartozik!
2014. ápr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!