Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelent?

Szerintetek ez mit jelent?

Figyelt kérdés

A papám már több mint 8 éve halott,de csak most 2 éve történnek velem ilyen dolgok.Sohasem hittem az ilyesmi dolgokban.Azt valottam:Szellemke nem léteznek!De egy ideje kezdek elbizonytalanodni.

Ez még 1 éve történt:

Sokszor töltöm az időmet falun a nagymamámal,ez egy téli éjszakán történt.Az én ágyam az ajtóval szemben van amit mindig kulcsra zárunk.Az utcai lámpa az ablakunk előtt van s a redőny mindig úgy van leengedve hogy az bevilágít.Szóval féhomály volt.Mamám már rég aludt,de én nem tudtam,pedig már későre járhatott.Egyszercsak arra lettem figyelmes hogy lépteket hallok ami az ajtónk felé közeledik,rögtön belém ütött az ideg hogy betörő!Picit feljebb is ültem az ágyamban s jól láttam és halottam amit megrándul a kilincs.Rögvest kiugrottam az ágyból s keltettem mamámat ami nem volt talán a legokosabb dolog.Ő felkelt kiment nem volt semmi.Minden ajtó zárva.

Aztán ezt megelőzően és utána is volt ilyen.Akkor egy másik szobában eludtam ami az előbb említett mellet volt/abból nyílt.Akkor is későre járt.Mamám már akkor is aludt.Én pedig akkor is lépéseket hallottam.Valami olyasmit vettem ki mintha valaki a szekrényhez menne és keresne valamit.Párszor megint csak azt hittem bejött valaki s megnéztem ki az, mi az de nem volt ott semmi.

Aztán történt még olyan is hogy hírtelen hideg lett/kirázott a hideg.Recsegések hallatszanak a falakból.

Ezt így 2 év alatt megszoktam.Viszont mostmár 2-3 hónapja itthon is vannak hasonló dolgok.Kiráz a hideg.Olyan mintha valaki megérintene s figyelne.Ami pedig a legfurább a minap eldöntöttem hogy tanulni fogok 4 kor addig gépeztem 4 óra előtt pár percel ránézek az órára s gondolom majd fél 5 fele kikapcsolom.S úgy 4 óra fele magától kikapcsol a gép.Ez eddig összesen 3 szor történt meg.Volt hogy tanulásnál,volt hogy mentem valahova.


Szóval nem nagyon tudom mire vélni ezeket a dolgokat.Lehet hogy csak véletlen egybeesés,de pár ismerősöm azt mondja hogy szerintük ez már nem.

Ti mit gondoltok?



2014. ápr. 24. 16:35
 1/1 anonim válasza:
Szia.:)Szerintem érdemes lenne elmenni egy jósnőhöz, lehet a papád üzenni akar valamit..:)
2014. ápr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!