Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Negatív energiák a folyóparton?

Negatív energiák a folyóparton?

Figyelt kérdés

Kempingezni voltunk egy baráti társasággal a folyóparton.

Sötétedés után sétálgattam kicsit, és lementem egészen a folyóhoz. Egy ponton elkezdtem rosszul érezni magam. Először csak féltem, negatív jelenlétet éreztem. Utána elkezdett fájni a szívem, és majdnem összeestem. Ahogy összeszedtem magam, és eltávolodtam, elmúlt az egész. Később még visszatértem, és ismét jelentkezett az érzés.

Elmondtam a barátomnak, aki azt mondta, majd megnézi másnap reggel, de nem alaptalan a dolog, mert azon a ponton folyik egymásba két folyó, keletkezhet energia.

Reggel lementünk oda mindketten. Akkor már nem volt olyan ijesztő, mint éjjel, de a rossz érzés és a fájdalom a szívem táján maradt.

A barátom is érzett negatív jelenlétet, azt mondta, nem tetszik neki az a hely, szívesebben van távolabb attól a ponttól.


Mi lehet ott?


2014. ápr. 24. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Természetesen egy elsüllyedt csónak vízbe fúlt áldozatai. Gyűlölik és irígylil az élőket.
2014. ápr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pontosan nem tudhatjuk, mi lehet ott.Mivel testi érzések is kisérik, valószínűnek tartom, hogy valamilyen negatív radiesztéziás sugárzás van azon a helyen.

Esetleg lehetséges az is, hogy történt ott valami, ami ilyen érzéseket generálhat, pl tényleg meghalhatott, vízbe fúlhatott ott valaki.

Vagy nem lehet esetleg az, hogy félsz a víztől, vagy meredek parttól?

Ha esetleg tudsz ingát vagy pálcát használni, akkor érdekes lenne kimenni vele arra a helyre és megpróbálni bemérni.Ha földsugárzás az oka, akkor az eszköz jelezni fog.

2014. ápr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy nem létezik olyan, hogy "negatív energia".


>mert azon a ponton folyik egymásba két folyó, keletkezhet energia


Ez egy rendkívül semmitmondó butaság, ráadásul energia nem "keletkezik".


Elképzelhető, hogy valamiért tudatalatt összekötöttd a helyet valami rossz emlékkel, és ezért volt rossz érzésed, de ultra-tutibiztos lehetsz benne, hogy nincs semmiféle negatív energia.

2014. ápr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De a barátja is érezte.Ha nem lenne ott semmi, nem éreznék ketten is.

Attól, hogy te előző nem érzed, attól az még létezhet.

"Energia nem keletkezik".

Nem a fenét!

2014. ápr. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4: Állítólag a barátja azt állította, hogy érzett valamit, amit ő ugyanazokkal az állítólagos rossz érzésekkel azonosított, valószínűleg tévesen. Ezer és egy helyen bukhat meg az egész, ezer és egy olyan lehetőség van, amihez nem kell misztikus hülyeség.


Nem a fenét? Akkor magyarázd el nekem szépen, hogy hogyan is keletkezik energia, alár általánosságban, akár a folyós példánál maradva.

2014. ápr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!