Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Amikor a haz azon része felé...

Amikor a haz azon része felé megyek ahol papam meghalt nem rég mindig kiraz hideg de nagyon hosszu ideig és nem hagy alább amig ott vagyok, föleg ha kevésbé van vilagos, jelent valamit?

Figyelt kérdés
lehet csak én beszelem be magamnak hogy ott lehet meg de minden ok nelkul tör ez rám , nyilvan vagy én nem vagyok normalis vagy ez a dolog.:..

2014. máj. 17. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Az agyad játéka, mert hinni akarsz a szellemvilágban,hogy a papád nem is halt meg teljesen. El fog múlni, idővel.Főleg ha kifestetek,meg átrendezitek a szobát.
2014. máj. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Ha utána olvasol a szellemjárás hideggel (hidegérzettel) jár. Ha hiszel a halál utáni életben, akkor lehet, hogy a nagypapád itt van még. Ülj le a szobában és gondolj rá, beszélj hozzá, ami éppen eszedbe jut, lehet, hogy valamit mondani akar. A tudat alattidat lehet, hogy eléri.

Ha nem hiszel benne, akkor is gondolj rá, gondolj a szép dolgokra vele kapcsolatban. Ha itt is van nem akar rosszat, és nem akar bántani.

2014. máj. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2014. máj. 17. 23:19
 4/7 A kérdező kommentje:
most hogy igy ebbe a dologba jobban belegondoltam egyfolytaban a hidegérzet árad lentröl felfelé de nem hagyja abba, eleg rossz ,olyan mint ez az alvásparalizis dolog csak ugye ébren vagyok és tudom rendesen mozogni.. ezt ha latom hogy valaki irja 1 honapja jo hűlyének nézem, erre meg most ez van történik velem..
2014. máj. 17. 23:30
 5/7 A kérdező kommentje:
bocsánat pár dolgot kissé értelmetlenül irtam le
2014. máj. 17. 23:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudtad, hogy ezeket a különleges élményeket érzéseknek hívják? Gondolom azért te sem vagy egy dinnye? Például: amikor látsz egy ismerős helyet, ahol valamilyen érzést átéltél az agyad azt újra felidézi és esetleg újra éled azt persze nem olyan intenzíven, mint annó. A te eseteben a borzongás az, amit felidéztél. :D
2014. máj. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha itt lenne a papád szelleme, miért maradna pont azon az egy helyen? Nem mozogna? De.


Próbáld ki, hogy odaviszel egy széket, leülsz rá, és addig meditálsz ott, figyeled, hogy mi történik, amíg el nem múlik ez az érzés. Ha kell, napi egy órát is. El fog múlni.

2014. máj. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!