Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Intelligensebb földönkívüli...

Intelligensebb földönkívüli létformában hívők, válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Azáltal, hogy hisztek /esetleg tudjátok hogy léteznek/ bennük, toleránsabbak vagytok az életetekben jelentkező kedvezőtlen történésekkel szemben? Tehát többet elviseltek így, mint ha nem hinnétek bennük? /Remélem érthető a kérdés. Csak próbáltam szépen megfogalmazni, de ez lett belőle./
2014. máj. 18. 01:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, a kettő között egyáltalán nincs összefüggés. A kedvezőtlen történések, az élet gondjai és a problémák nem viselhetőek el többé vagy kevésbé, attól mert valaki hisz a földönkívüliekben avagy sem. Én nálam legalábbis így van. Ha valami kedvezőtlen történik, akkor azt ugyanúgy viselném el, mintha ha nem is hinnék E.T.-ben. Mivel a kettő között én nem érzek kapcsolatot.

Pl. ha kirúgnak a munkahelyemről, attól én azt még ugyanúgy viselem el, ha hiszek bennük-ha nem, mivel a probléma és a történés szempontjából teljesen lényegtelen.


George Adamski

2014. máj. 18. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Várjál, várjál! Most azoktól a földönkívüli létformákban hívő emberektől akarsz kérdezni, akik intelligensebbek az átlagnál? Vagy pedig mindazoktól, akik az intelligensebb létformák létezésében hisznek?

Mert ha az első variáció, akkor én lehet, hogy jobban teszem, ha nem válaszolok, mert olyan buta vagyok, mint egy betonrépa.

De mi van, ha a második esetre gondoltál? Akkor már én is válaszolhatok. De m van, ha mégsem? Akkor meg nem válaszolhatok. Ezért válasz helyett inkább visszakérdezek:

Nem értem, hogy a földönkívüli létformák létezésétől nekem most miért kellene, hogy jobb legyen? Miért viselném jobban a problémáimat? Ők talán segítenek megoldani azokat?

2014. máj. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A második eset áll fenn. És én is ezt szeretném megtudni, hogy van -e olyan, aki úgy érzi.
2014. máj. 18. 11:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Én arra tippelek, hogy a kérdező azt akarja megtudni, hogy min alapszik az "ufóhívők" vallásosnak látszó ufóhite. Azt szeretné megtudni, hogy mitől jobb nekik hinni, mint nem hinni. Milyen érzés lenne nekik, ha kiderülne, hogy csak mi vagyunk értelmes lények az univerzumban. Valami ilyesmi lehet a kérés mögött. De ez csak tipp. Jól gondolom, kérdező? :)
2014. máj. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem szükséges ennyire mélyre menni. Egyszerűen csak arra vagyok kíváncsi, hogy az UFO hívők /nem tudom ez megfelelő kifejezés -e/ úgy érzik -e, ahogy leírtam. Illetve kb. milyen arányban érzik így.
2014. máj. 18. 12:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Megkérhetlek, hogy a zárójelet rendesen használd?

Ne két perjelet tegyél ki, hanem egy nyitó és egy záró zárójelet. /.../ helyett (...)


A /.../ még akkor kezdett el terjedni, mikor az írógépeken nem volt rendes zárójelpár, és jobb híján perjelekkel helyettesítették. Aztán egy-két írástudatlan azt hitte, hogy a kezében sincs rendes ( meg ). Fel kellett világosítani őket, hogy a kezünk le tudja írni ezeket is: () . Szerencsére a számítógépen (PC) a kezdetektől van normális zárójelpár.


Bocs. Nyugodtan küldj el a francba, meg szidjál le és mondd csak, hogy roh*dt nyelvtann.áci vagyok.


Köszi.

Egyszerűbb, ha csak megtanulod ezt: ( )

:)

2014. máj. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A kedvedért ha ennél a kérdésnél még használni fogom, akkor (-t és )-t használok. De egyébként nem. Mivel ilyen fórumokon nincs jelentősége ennek, így használom, mert így tetszik. Ahol meg szükséges a zárójelet megfelelően használni, ott úgy fogom.
2014. máj. 18. 13:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó, akkor én meg azt fogom csinálni, hogy ahova vessző kell oda pontot teszek, és ahova pont kell, oda meg vesszőt. Mert így tetszik.


Ja és a 'k' betűt direkt keverni fogom a 'r'-rel.

Így tetszik. Ha arakom, arrok meg majd úgy.

Szabad okszág, mindenri úgy ík helyesen, ahogy arak. :)

2014. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!