Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A bibliában hol van leírva, h...

A bibliában hol van leírva, h miről ismerhetjük fel jézus követöit? Pl mérget isznak, és nem hat rájuk

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
és te mit isszol? :D
2014. jún. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azon túl szvsz nem kell más jel.


Viszont hirtelen csak azt tudnám kikeresni mi kell ahhoz hogy ezen követők közé tartozz (pl. el kell adnod mindened, gyűlölnöd kell a családod stb.)

2014. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-es sok ateistát ismerek akikkel teljesen normálisan ellehet beszélgetni az ilyen dolgokról de ennyire bunkó/más dolgait nem tisztelő embert mint te még soha nem pipáltam-.-

kérdésre:Kérdező nem hiszem hogy ilyen lenne leirva a Bibliában és hogy ilyen történt volna..

2014. jún. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves #3, semmi tiszteletlent nem írtam, pláne nem következtethetsz világnézeti meggyőződésemre a válaszom alapján.


Pl. igenis le van írva, hogy Jézus igaz hívei annyi mérget isznak amennyit nem szégyellnek, az nem hat rájuk. Ebből következik persze hogy soha egy darab igaz hívő nem létezett még, de ez most mellékes. A hivatkozott passzus:

Már. 16.17-18: "Azokat pedig, akik hisznek, ilyen jelek követik: az én nevemben ördögöket űznek; új nyelveken szólnak. Kígyókat vesznek föl; és ha valami halálost isznak, meg nem árt nékik: betegekre vetik kezeiket, és meggyógyulnak."


--------


A követelmények pedig, ha már kérdezted, hogy a Mennyekbe juthass:

[link]

2014. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hallottál már arról hogy nem kell a bibliát 100%-an értelmezni?
2014. jún. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem értelmeztem semmit. Oda volt írva egy lista, én meg kijegyzeteltem. Nem értem mit kéne értelmezni rajta, szerintem elég egyértelmű.


Vagy úgy érted arról a hazudozási technikáról hogy "ami nyilvánvalóan butaság arra kitalálok valamit, vagy egyszerűen elkezdem terelni a témát hogy ne foglalkozzanak vele, "engedjétek hozzám a kisdedeket", mert "boldogok akik sziklán verik szét a csecsemők fejét""?

2014. jún. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kérdező, azon kívül, amit már előttem leírtak („Azokat pedig, akik hisznek, ezek a jelek követik: az én nevemben ördögöket űznek ki, új nyelveken szólnak, kígyókat vesznek a kezükbe, és ha valami halálosat isznak, nem árt nekik, betegekre teszik rá a kezüket, és azok meggyógyulnak.” Márk 16, 17-18.), a cselekedeteikről lehet őket felismerni, kérdező. Lásd: Máté 5, 16 és Máté 7, 16-20

Kedves 4-es a méreg iváson kívül mindegyikre van példa a Bibliában. (nyelveken szólás pl.: ApCsel 2, 6-12; ördögűzős: Márk 9, 38-39; kígyómarásos, amikor semmi baja sem esik: ApCsel 28, 3-5; beteg gyógyítós pl.: ApCsel 3, 2-8 vagy ApCsel. 5, 15) Amúgy érdekelne, hogy hol olvastál te olyat, amikor Jézus azt mondta, hogy boldogok akik a sziklán verik szét a gyerek fejét? Mert én csak az Ószövetségben találtam hasonlót, de ott is csak háborús tényként közölve, vagy emberi bosszúvágytól hajtottan kérve.

Kérdező, csak egy utolsó kérés. Kérlek máskor ne csak a mondatot kezdd nagy kezdőbetűvel! :)

Ui.: Azt a linket pedig felejtsd el! „Higgy az Úr Jézusban, és üdvözülsz mind te, mind a te házad népe!” (ApCsel 16, 32b) „Csak” ennyi.

2014. jún. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!