Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Alvásparalízis után miért...

Alvásparalízis után miért volt ez?

Figyelt kérdés
Alvásparalízis után féltem visszaaludni és elkezdtem telefonozni......és fura dolgot vettem észre....a telefon órája sokáig volt 15-ön aztán hirtelen átváltott 18-ra és ez így ment amíg le nem tettem...tuti nem álmodtam....
2014. júl. 4. 10:54
 1/3 Anita Müller válasza:
Wow... -_-
2014. júl. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még a hatása alatt voltál az alvásparalízisnek. Nekem is előfordul. Egyszer az óra ketyegését hallottam úgy, mintha a fülemben ketyegne. A szobámban voltam, az óra a konyhában, az ajtó pedig be volt zárva. Valami ehhez hasonló lehetett ez is. Ettől nem kell megijedni.
2014. júl. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! A 15h Jézus kereszthalálára utalhat. A negatív szellemi erők szeretnek gúnyt űzni belőle. A 6-os is valamiképpen annak a fordítottja, ellenkezője, duplája... Nem kell megijedni. Valami kis kellemetlenkedő szeretne neked rossz érzéseket, félelmet okozni, elképzelhető. Ha folytatsz valamifajta okkultista dolgot, vagy foglalkozol ezoterikus dolgokkal, hagyd abba, és inkább imádkozz és Jézus nevében kérj oltalmat a mennyei Atyától, ha hasonló támadás megismétlődne. Az alvásparalízis pedig egy műszó, nem egy egzakt és főleg valódi okait tekintve ismert dolog. Csak adtak egy szép nevet egy olyan jelenségnek, amit csak részben, lezajlását tekintve ismernek. A fiziológiai, meg egyén okait tekintve meg találgatás és jórészt sem az orvostudomány, sem azon belül a pszichológia nem ismeri a pontos válaszokat e jelenség tekintetében. Nem megmagyarázható különösképpen a jelenség folyamán az átélők negatív jelenlét érzésének tapasztalata, ami félelmet kelt. Csak a laikusok szeretnek dobálózni ezzel a jól hangzó kifejezéssel, mintha választ kínálnának vele bármire is. De az alvásparalízis nemhogy nem válasz eleve, hanem sokkal inkább megválaszolatlan kérdés.
2014. júl. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!