Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik már álomfelvevőgép?

Bit123bit kérdése:

Létezik már álomfelvevőgép?

Figyelt kérdés
Hallottam már hogy japánok már csináltak ilyet de nem tudom hogy ez igazi vagy kamu, de több videót is láttam már róla meg cikkekben láttam hogy álomfelvevőgép már létezik meg ilyenek, vagy kamu és még fel se találták

2014. júl. 20. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem láttam még jóst vagy álomfejtőt, aki bármilyen gépet is tudott volna építeni.
2014. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy létezik mint a Hold túloldalán a náci bázisok,a vatikán időgépe,a Föld magjában a reptoid civilizáció és még sok más.
2014. júl. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
persze hogy létezik és a pause gombbal meg lehet álltani
2014. júl. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jelenleg kísérleti fázisban, de tényleg létezik. A kép nagyon pontatlan, de kivehető, hogy az illető mire gondol - nem pontosan az, hogy mit lát, hanem az, hogy pl. most éppen egy házra, kutyára, autóra gondol. Ehhez is előzetesen meg kell mérni EEG-vel az illető agytevékenységét, miközben ezekre a dolgokra gondolt. Alvás közben szintén géppel a fejeden kell aludni.


[link]


A videó készítése óta az ilyen gépek sokat fejlődtek, de nem találtam újabb cikket (pedig olvastam már újabbat is), de jelenleg ezek még csak kísérletek.

2014. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!