Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Előre érzem mit fog egy adott...

Előre érzem mit fog egy adott személy mondani vagy csak a véletlen műve?

Figyelt kérdés
Nagyon furcsa dolgot figyeltem meg már egészen kiskoromban, hogy például gondoltam valamire és az adott személy azt vagy hasonlót mondott később. Ez az egész csak így hirtelen jön. Hogyan azt magam sem igazán értem. Olyan is gyakran van, hogy nem figyeltem a tv-t, neteztem éppen és valahogy tudat alatt előjött, az amit utána a tv ben mondtak. Talán csak a véletlen műve? Egy biztos, hogy akkor túl sok véletlen van.
2014. júl. 25. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán egyszerűen csak jó megfigyelő vagy.
2014. júl. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az is lehet...
2014. júl. 25. 23:30
 3/4 Egy ork ***** válasza:
49%
Telepátiának hívják, és tudományosan bizonyítva van. Az ember már nem ösztönösen képes erre, és gondolom, te se mindig gondolsz arra, amit a másik kimond.
2014. júl. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
49%
Valószínű, hogy érzékeny vagy a körülötted lévő emberekre. Nekem is van ilyen "képességem", de én rengeteg agykontrollgyakorlatot csináltam, és csak azután jött ez elö. :)
2014. júl. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!