Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről? Egy...

Ti mit gondoltok erről? Egy Johnny Bravo rész megjósolta volna 9/11-es terrortámadást?

Figyelt kérdés

[link]

Amúgy én szkeptikusnak tartom magam,tehát nem valószínű,hogy bármi köze lenne a valósághoz,csak kíváncsi vagyok mit gondoltok róla. Egyébként ez a rész 2001 áprilisban került tv-re tehát 4 hónappal a katasztrófa előtt.



2014. júl. 26. 11:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha nem tudnátok megnyitni a videót,akkor a googlen keressetek rá a Johnny Bravo 9/11-re egy csomó képet és videót ki fog adni.
2014. júl. 26. 12:14
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2014. júl. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt a tornyot bármelyik égő épülettel be lehetne azonosítani.

Nincs rajta se repülő, de még mellette a másik torony sem.


Különben sem értem mi értelme lenne egy kis nézettségű rajzfilmben elhelyezni egy ilyet.

2014. júl. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem jósolt meg. Egyetlen torony van ott, nem kettő, és csak annyi látszik, hogy ég (nincs szó repülőkről, stb.). Ennyi erővel egy égő torony minden egyes művészeti/populáris ábrázolása a 9/11-et jósolta meg?
2014. júl. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!