Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy idézhetném meg?

Hogy idézhetném meg?

Figyelt kérdés
Most nem rég meghalt egyik szülőm. Nagyon szeretnék vele találkozni még utoljára nagyon! Kérlek segítsetek, kérlek nagyon kérlek titeket légy szíves segítsetek, hogy idézhetném meg?
2014. aug. 10. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Google.Amúgy érezz rá ösztönösen csináld vagy Max szívj egy kis drogot előtte boszik is így csinálták :D Legjobb az ha hagyod nagyon veszélyes lenne idézni lehet másokat is megidéznél!Nekem az apám halt meg még régen de nem idéztem meg ja meg a keresztapám aki a mindenem volt :S Részvétem!Ha helyesírási hiba lenne azért elnézést csak teloról küldtem :)
2014. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bírósági beidézéssel. ;)
2014. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 egy cseppnyi együttérzés sincs benned? Sajnállak (selejt)!
2014. aug. 10. 16:22
 4/5 anonim ***** válasza:
2 kiló meszkalinnal
2014. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nézz utána a szellemidézésnek a neten :0 amúgy nincsenek szellemek, egyszerű "egyhásználatos gépek " vagyubk és halálubk után szépen lebomlunk. Az anyag nem vész el ;s. És nem trollkodom
2014. aug. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!