Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Eltudok mozdítani tárgyakat...

Eltudok mozdítani tárgyakat anélkül, hogy hozzáérnék?

Figyelt kérdés

A minap volt egy érdekes álmom: Pusztán akaraterővel képes voltam tárgyakat elmozdítani a helyükről anélkül, hogy hozzá nyúltam volna. Először csak kicsikkel próbálkoztam, eleinte csak eltolni tudtam magamtól, végül szinte bármit megcsinálhattam a tárgyakkal. Annyira valósnak tűnt a dolog amikor felébredtem, hogy rögtön azt éreztem képes vagyok erre. És ami a meglepő, magam is ledöbbentem: sikerült.

Egy összegyűrt papír zsebkendőt láttam meg elsőnek az éjjeli szekrényemen, gondoltam ez épp jó lesz elsőre, hisz elég könnyű. Még az álom hatása alatt voltam, még szinte éreztem azt az erőt, amit álmomban, amikor elkezdtem szuggerálni a galacsint, ami egyszer csak elkezdett kissé billegni, arrébb mozdulni, mintha egy lenge szél mozdította volna el. Többször megpróbáltam később, nem tudom mit csinálok ilyenkor, de kicsit fáj belül, amikor sikerül. Kissé hányingerem lesz a végén, olyan, mintha az az erő, amit kivetítek, gyomorból jönne. Lehetséges ez? Sikerült ez már másnak is?


2014. aug. 11. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még félig álmodtál! Ha nem is akkor még frissen kelve kissè zaza az ember ïgy lehet csak beképzelted!
2014. aug. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem valószínű, hogy képes lennél ilyesmire. Próbáld ki újra, lehetőleg nem álmodban és akkor meglátod, hogy valóban meg tudod-e csinálni.
2014. aug. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
ez nem lehetséges a valóságban, nem tudhatsz ilyet
2014. aug. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Ez még álmodban történt, a valóságban ilyen nincsen. Jó is lenne. :D


De erre csak Matilda képes. :D

2014. aug. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tényleg jó lenne :-) Ki az a Matilda? :-D
2014. aug. 11. 12:30
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Dicséretre méltó, amit elértél én is egy ideje próbálkozom tárgy elmozdításával anélkül, hogy hozzá érnék a tárgyakhoz nekem első próbálkozásra sikerül az úgy történt, hogy megkértem a bátyámat, hogy tegye arrébb a poharat és láss a csodát arrébb rakta.

Növelni szeretném az erőmet és nagyobb tárgyakat szeretnék megmozdítani az akaraterőmmel, csak félek, hogy a bátyám már nem fogja helyettem felemelni a kanapét ingyen.

2014. aug. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6. Pedig ez egy tesótól ingyen is elvárható lenne. :-)
2014. aug. 11. 12:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Naponta több tonnát mozdítok meg anélkül, hogy hozzáérnék.


Ha te is képzed magad, és olyan ismeretekre teszel szert mint én, belőled is lehet darukezelő.

2014. aug. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2014. aug. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenki álmodozott már arról, hogy természetfeletti erőkkel rendelkezik, amelyek segítségével képes érintés nélkül elmozdítani a tárgyakat a helyükről, a jövőbe lát, vagy kitalálja mások gondolatait. Mindez megtanulható! Vannak emberek, akik születésüktől fogva nagyobb fogékonysággal és tehetséggel rendelkeznek bizonyos területeken, de mindannyian képesek vagyunk mozgósítani az emberi erők jórészét, ezek ugyanis legősibb és legalapvetőbb részei evolúciós örökségünknek. Léteznek biztonságos módszerek arra, hogy mentális és pszichikus képességeinket kiteljesítsük, illetve azokat úgy használjuk, hogy önmagunk és társaink élete pozitív irányban változzon. Jelen gyakorlati útmutató lépésről-lépésre ismerteti, miként fejleszthetjük velünk született adottságainkat. Jártasságot szerezhetünk a jóslásban, a varázsvesszős keresésben, a spiritiszta kommunikációban, és látnoki képességekre is szert tehetünk. A pszichikus erők az elme természetes részét alkotják. Ébresszük fel hatodik érzékünket, mert segítségével olyan dolgokat is véghez tudunk vinni, amelyeket korábban lehetetlennek véltünk! Könyv tartalma.
2014. aug. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!