Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Időanomália az Ural hegyen,...

Időanomália az Ural hegyen, mi történik?

Figyelt kérdés

"Túrázó csoportok rejtélyes eltűnéséről, majd előkerüléséről számolnak be a Taganaj Nemzeti Park munkatársai.


Az elmúlt hetekben egymás után több turistacsoport tűnt el az Urál hegyei között – jelentette az orosz TV3 tévécsatorna hírszolgálata.


Az előkerült túrázók beszámolói szerint általuk jól ismert területeken kerültek olyan helyekre, ahonnan sehogyan sem találták meg a kiutat. Eltűntek a kijelölt túraútvonalak jelzései, a tájékozódást elősegítő jól ismert tereppontok, és váratlanul egy teljesen ismeretlen rengetegben találták magukat. Ott azután hosszasan bolyongtak a kivezető utat keresve, mígnem összefutottak végre a kutatásukra kiküldött hegyi mentőkkel.


Furán telik az idő


A történtekben az a legkülönösebb, hogy míg a turisták kitartanak amellett, hogy csupán pár órát töltöttek az ismeretlen vadonban, a mentőcsapatoknak több napjukba telt, míg rátaláltak az eltűntekre, sokszor több tucat kilométerre attól a helytől, ahol nyomuk veszett. Állításukat a karóráik által kijelzett dátummal bizonyítják, míg a naptár teljesen mást mutat – írja az orosz Direct Press hírportál."


[link]


Szerintetek mi történik?



2014. aug. 12. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt én is olvastam! Én először arra gondoltam hogy biztos az időeltolódás mivel hogy ugye a hegyen simán átlehet menni vagy ha nem is akkor a közelébe menni Ázsiának! De amikor megláttam hogy több nap!!!! Hát... nem tudom! Fogalmam sincs mi történik! De amiket írnak az mind nagyon furcsa! De én már várom hogy hátha találnak valami magyarázatot!

Imádom az ilyen rejtélyes, ijesztő dolgokat!!!!

2014. aug. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Yeti leütötte és elrabolta őket, hogy megegye, de aztán látta rajtuk, hogy soványak és lelépett más falat után kutatni
2014. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hát nem tudom...Engem nagyon érdekel az ez Urál hegységes dolog :D
2014. aug. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán mi az az "időanomália", kifejtenéd a fogalmát?


Erről ez az idézet jutott eszembe:

“Tartsd a kezed egy percig a forró kályhán, meglátod, egy órának fogod érezni. Beszélgess egy csinos nővel egy órát, mintha csak egy perc lenne. Na, ez a relativitás.” (Albert Einstein)

2014. aug. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Dyatlov Rejtély is az Urálhoz kapcsolódik, nézzetek utána.
2016. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A közelében ott van Majak ahol nukleáris kísérletek folytak, és Csernobilhoz hasonló katasztrófa történt. Sokáig eltussolták, közben a közeli Cseljabinszk is megfertőződött a radioaktív anyagokkal. A magyarok számára külön tragédia, hogy ezen a helyen volt a feltételezett magyar urali őshaza, ami a sugárzás miatt mostmár nem kutatható ...
2021. márc. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!