Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Illuminati szimbólumok -...

Illuminati szimbólumok - egyéb hasonló jelképek - sátánizmus. Ezeknek mi köze a zenéhez?

Figyelt kérdés

De gondolok itt pl. egy Metallicára, annak szerintem semmi köze ezekhez a dolgokhoz.

Persze van olyan, amire már azt mondanám (cannibal corpse), de hát az is csak egy zene.

Az énekes az énekes, nem pedig ördög.


2014. nov. 2. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Amihez esetleg lenne (biztos van ilyen banda), az is inkább csak divat, imázs.
2014. nov. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Figyelemfelkeltés, asszociáció.

Mindenki tudja, hogy ezek a jelek mit jelentenek, vagyis inkább azt tudja, amit a különféle médiafelületek beléjük neveltek, hogy ezek a jelek ezt meg azt jelentik.

Elkezdik ezeket különféle sztárok mutogatni, élőben, klippekben, és a rajongótábor utánozni kezdi őket, beszélnek róluk.

Kicsi ködösítés is körbelengi az egész témát, hogy még sejtelmesebb legyen.

Így még több ember felüti a fejét, ha valamelyik sztár nagy nyilvánosság előtt művel ilyet.

Pl lady gaga produkciói, vagy a többi ilyen finanszírozott sztárocska.

2014. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2014. nov. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom. Ha valami silány, akkor a szimbólumok sem fogják előrébb vinni.
2014. nov. 3. 09:03
 5/7 A kérdező kommentje:
2014. nov. 3. 09:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonlóan a témáról: [link]

2014. nov. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 Köszönöm. Nagyon szeretem a színesen megfogalmazott írásokat.


Úgy látom nagy mélységekben lehetne kutakodni a témában.

Egy sort kiemeltem: "titkos háttérszándék" - nos, amennyiben e szándék fennáll, úgy rám bizonyosan nem gyakorol semmilyen hatást.

Erősen introvertált típus lévén, életem része az önmagam és környezetem megfigyelése, különböző reakciók elemzése.

Kijelenthetem, hogy az összes (létező) emberi befolyásoltságra (hitrendszerek, manipulációk, stb.), alkalmatlan- és abszolút befogadóképtelen vagyok. (ó, pedig annyiszor megpróbáltam :))


(Egy dolog van, aminek a látványát nem igazán díjazom, ezek a horror fiktív kèpi megjelenítései. De ez már más tészta.)


Ha úgy érzed, hogy megosztanád a személyes véleményed , akkor szívesen fogadom, privát üzenet formájában.

2014. nov. 3. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!