Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 2 éve folyamatosan olyan...

2 éve folyamatosan olyan érzésem, hogy valaki figyel! Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Olyan szintű félelem lett úrrá rajtam a "kezdetekben",hogy már wc-re se mertem egyedül menni. Sose féltem. Azóta félek a sötétben is,állandóan fázom. 20/L

2014. nov. 9. 23:14
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nem egyedül lakom, hanem a vőlegényemmel!
2014. nov. 11. 00:05
 22/23 Spilerke ***** válasza:

" Skizofrénia persze... Nincs másik énem,nem

képzelem be,hogy figyelnek,mert nem láttam!

Csupán mintha érezném ennyí.mint egy rossz

közérzetet! Nem vagyok paranoiás se,ezen kivül

normális rendes boldog életem van! Arra lennék

kíváncsi,hogy vajon mitől lehet."



A skizofrénia nem csak többszörös személyiségként nyilvánul meg, bizonyára van neki tágabb fogalma is, de nem mondom, hogy skizofrén lennél, mert valószínűleg nem vagy az, de valószínű, hogy valamilyan téveszméd lehet ebből kifolyólag is lehetnek pszichés problémáid,, mert téveszme az, amikor valaki azt hiszi, hogy valamilyan megfigyelés alatt állhat. Nem latja, de alaptalanul érzi.


"12 éves koromban

történt,hogy egy középkorú pasas összevert

engem és a nővéremet az utcán,de nem

hinném,hogy ez míatt van."


Pedig ez nyomós ok lehet, hogy szorongsz, sőt ez lehet a kulcsa a problémádnak.

2014. nov. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 seymour99 válasza:
Régi kérdés de azért válaszolok hátha még ráakad valaki és tudok segíteni. :) Imádkozz... ennyi... nekem bejött volt kemény 1 hónapom amiben konkrétan rendszeresen rosszat álmodtam (elképzelhetetlenül rosszat arcnélküli alakok jöttek felém, túlvilágiak akartak megölni stb...) aztán amikor 2-3 óra alvás után teljesen kimerültem és halucinálni is kezdtem napközben (pofámba üvöltöttt a semmi stb..) Elmentem templomba. És neki álltam imádkozni, és berakta ma párnám alá a kersztet. Eredménye az lett hogy szépen lassan elmúlt és tudtam pihenni. Ja, igen. Napközben én is érzetem hogy figyelnek az ajtó felöl vagy hogy valaki ott áll az ágyam mellett.
2016. jún. 25. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!