Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kígyó és kereszt mint jelent?

Kígyó és kereszt mint jelent?

Figyelt kérdés
Tetoválást akarok, természetesen nem hobbiból. A kígyó motívuma mindenképp benne lesz, mert számomra a fejlődés, az újjászületés fontos. A kereszt a hit, de nem tudom, hogy együtt mit jelent. Inkább legyen Kígyó és szárnyak, annak mi a jelentése?

2014. nov. 12. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

János 3:14



És a miképen felemelte Mózes a kígyót a pusztában, akképen kell az ember Fiának felemeltetnie.

2014. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ja a kígyó és szárnyak:


[link]

2014. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Úh, köszi. Az első válaszodat kicsit kifejtenéd? Mert a második megvan, hogy Mózes a gyógyulás szimbólumaként jelképezte. De az első jelentést nem értem :(
2014. nov. 12. 21:00
 4/13 anonim ***** válasza:
2014. nov. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
sajnos ennek a jelentését nem értem.
2014. nov. 12. 21:51
 6/13 anonim ***** válasza:

Mindegy.

Szerintem arra gondolt, hogy a krisztus a mennybe menetével (feltámadásával) úgy fogja megváltani az embereket, ahogy Mózes a kígyóval gyógyított.

De nem néztem utána, csak tippelek.

2014. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ebben van valami. Kígyó és kereszt, mind a kettő a gyógyulást és a feltámadást jelképezi? Így együtt véve is, pozitív jelentésük van. Nem szeretnék negatív szimbólumot magamon tudni.
2014. nov. 12. 22:06
 8/13 anonim ***** válasza:

Nézd, ha az ember negatívat akar találni, akkor fog.

Van akik szerint a kereszt kivégző eszköz, a kígyó meg egy csúnya ragadozó vagy sátáni.


Szóval ne foglalkozz másokkal.

2014. nov. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kigyo? Satan kigyo kepeben kesertette meg Adamot es Evat.

Nekema kigyorol mindig ez a tortenet jut szembe,semi jo vagy pozitiv gondoltom nincs tole!

2014. nov. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Na most nem szemétségből, de a kígyó + kereszt kombóról szerintem minden második embernek a gyógyszertár jut az eszébe. Én nem tartom ezt túl menő meg sokat mondó tetoválásnak :D
2014. nov. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!