Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki tudja a spirituális képessé...

Ki tudja a spirituális képességek kivitelezését megtanítani?

Figyelt kérdés
Nem ezo tanfolyamra gondolok hanem akinek van gyakorlati tudása e területen olyan írjon privátban.
2014. nov. 17. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek a saját megtapasztalása az-az övé! Senki nem tud magad helyet megvilágosítani.

[link]


Ez szellemi, lelki munka ,hajrá tedd oda magad,ne légy lusta,mert csak az életedben megszerzett tudásra támaszkodhatsz majd ’’Odaát,,

Ez lesz a te szellemi tőkéd,ezzel gazdálkodhatsz majd.


[link]

2014. nov. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vingárdium leviosáááá
2014. nov. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy konkrétan milyen "spirituális képességekre" gondoltál?
2014. nov. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, pontosan mire gondol a kérdező.
2014. nov. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aura érzékelés, tisztánlátás elsajatitasa.Amit a googla ír azokat olvastam, könyveket is.Viszont a gyakorlatba alkalmazni szeretném az olvasottakat.
2014. nov. 17. 14:42
 6/8 anonim ***** válasza:

Elmagyaráznád, mit értesz "képességek kivitelezésén"?

Képességeid a fogantatásodkor a gének által meghatározottak, kivitelezése a születésed.

Mit kell és lehet ezen megtanítani?

2014. nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 6


A képességek "kivitelezése" nekem is egy kicsit szokatlan megfogalmazás volt, de feltételezem, te is sajátítottál már el tanulással bizonyos készségeket az életben.


Én legalábbis nem kaptam meg például sem a jogsimat, sem egyik nyelvvizsgabizonyítványomat sem az arra való hivatkozásra, hogy ezek a "képességeim a fogantatásomkor a gének által meghatározottak" voltak.


(Amúgy szerintem részben hamis hitrendszer, hogy a gének által "meghatározottak" a képességeink, de a kérdés szempontjából nincs túl nagy jelentősége.)


Ha maradunk ennél az elképzelésnél, elmondhatjuk például, hogy Havasi Balázs "képességei a fogantatáskor a gének által meghatározottak" voltak.


Szerinted ez elég lett volna ahhoz, hogy most 12.000 ember előtt zongorázzon, és fogalmam sincs, hány hangszerre zenét írjon, vagy van benne némi szerepe annak, hogy gyerekkora óta naponta nyolc órát gyakorol a zongorán?

2014. nov. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ismerem az erőt és az utat is, amit nem tudok neked előre megmutatni, az az, ami minden embernél mint egyéni körülmények előjönnek, ha rálépsz a "tanulás ösvényére".

Ezen az úton, minél tovább mész, annál jobban egyedül leszel, majd a legvégén már csak saját magad állsz ezen az úton, ez lesz a fordulópont.

Itt döntesz.

Választasz egy irányt, értékelve azokat a körülményeket, amik az életedben hozzásegítettek ahhoz, hogy most mindezt átéld!

Mikor kiválasztod az irányt, kezdődhet a valódi tanulás, addig csak próbatétel volt mindez.

Amit leírtam, hosszú évek, vagy évtizedek, mire a fordulópontot eléred, ott egyes egyedül te döntesz.

utána megkapod mind azt a tudást, amit itt kérdezni akartál.

Emésztgesd egy kicsit amit írtam, mert lehet sok lesz egyszerre!

2014. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!