Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy lehetne olyat, hogy...

Hogy lehetne olyat, hogy mindig háromnegyed négykor sötétedjen? Istenhez imádkozzak?

Figyelt kérdés
Most van az én időm. Háromnegyed négykor sötétedik,rövid a nappal. Imádom. Azt szeretném,ha egész évben ilyenkor sötétedne mint most. Hogy kell és kihez imádkozni,hogy ez bekövetkezzen?

2014. dec. 3. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Át kell költözni egy olyan bolygóra!
2014. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én azért fogok imádkozni, hogy mindig legyenek olyan emberek, mint amilyen te vagy, mert imádom az ilyen kérdéseket, és mindent, ami mosolyt csal az arcra. :)
2014. dec. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

vissza kell állítani a föld tengelyét, hogy ne legyen benne a 23,5%-os dőlésszög, ami a hold miatt van (lett, mert előtte, míg nem hozták ide a holdat, nem volt dőlésszög).

És akkor nincsenek évszakok, és az egyes szélességi fokokon mindig ugyanakkor megy le a Nap. Te meg majd kiválasztod a megfelelő szélességi fokot Magadnak.:)

2014. dec. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De azt is lehet, hogy az órát mindig utánaállítod a naplementének.:)
2014. dec. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Imádkozzunk testvéreim,hogy a troll felebarátainkat ne ide egye a fene szórakozni!
2014. dec. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Én azért imádkozom, hogy az ilyen tudatlan senkik, mint te, eltűnjenek a Föld színéről...
2014. dec. 4. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Megoldható, és még imádkoznod sem kell.:)

ahogy forog a Föld mindig lesz olyan pontja ahol háromnegyed négykor sötétedik.Annyi a dolgod , hogy kiszámítod ezeket a pontokat, és nyakadba akasztod a vándortarisznyát.:DDD

Na jó,....tudom ennek is megvannak a hátrányai , de hát valamit valamiért.:D

2014. dec. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ima helyett cèlravazető megfelelő èszaki/dèli szèlessègre költözni ès fèl èvkènt váltogatni.
2014. dec. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Diszlájk ***** válasza:
Imátkozz a napistenhez
2014. dec. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Wadmalac ***** válasza:

Nos, ha sikerül imával visszalőni a Föld tengelyét totál függőbe, NE ÁRULD EL SENKINEK, hogy te voltál.

Mert az ezzel járó meteorológiai katasztrófák több ember fognak elvinni illetve megnyomorítani, éhező hajléktalanná tenni, mint Hitler, Sztálin együtt.

2014. dec. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!