Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez egy állapot lehet, szervi...

Ez egy állapot lehet, szervi okokkal, vagy valamilyen ezoterikus dolog?

Figyelt kérdés

Lehet nem ide kellett volna kiírnom a kérdésemet,de futok egy kört,s majd az egészség kategóriában is kiírom.A lényeg az hogy kiskorom óta van egy számomra ijesztő dolog az életemben.Nem tudom egyszerűen mihez kötni,mert olyan betegségem nincs amire gyógyszert kellene szedjek.Koraszülött voltam max annyi.Szóval néha rám tör egy olyan érzés hogy mintha nem ott lennék ahol vagyok,nem ismerem a környezetemet.

Picit szédülök,érzékszerveim főleg a hallásom de a többi is tompulnak.Mintha kilépni készülnék a testemből.Picit leizzadok.Nem leszek rosszul konkrétan,nincs szükségem segítségre,észre sem veszik az emberek. Olyankor viszont megijedek,kb 2 perc mire lezajlik és próbálok koncentrálni az ismerős helyre.Hirtelen körülnézek magamon,mintha támpontot keresnék,hogy elhiggyem a helyben zajló eseményeket.Lehet kusza,de rengeteget gondolkodtam már ezen.Van hogy havonta megtörténik ez ,van hogy vagy 2 hónapig semmi.



2015. jan. 12. 18:54
 1/4 anonim válasza:
szerintem pánik betegség!valami kiváltja nálad.beszélj háziorvossal erről,vagy pszichologussal.
2015. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A testtől, és a környezettől való hirtelen elidegenedés érzete több pszichés, és idegi zavarra is jellemző, egy kivizsgálás mindenképpen csak jót tehet. Ha ez kiskorod óta ilyen, akkor inkább idegi, ha később alakult ki, valószínűbb a pszichés.
2015. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Túl sokat foglalkozol azzal, hogy koraszülött voltál és ennek életed végéig látható, érezhető jeleinek kell lenni.
2015. jan. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet ez is, igen :) Mellesleg kb óvodás korombeni az első ilyen emlékem. Mellesleg van még egy olyanom is, hogy a látásom érdekes, mintha ki lenne szemcsészve a szemem által látott kép. Külső tényezőtől függ hogy zavar e, néha észre sem veszem. Családomban másnak nincs ilyen. Olvastam az interneten, hogy koraszülötteknél ilyen idegi rendellenesség, elmaradás és károsodás is előfordulhat. Szemem dioptriás, kontaktlencsét is hordok, azelőtt szemüveget. Doki soha nem vett észre semmit.. Előző dolgomra pánikbetegséget mondanék én is, ha nem már kiskorom óta lenne. Kivizsgálás szempontjából 18 éves koromban csináltak egy részletes MRI vizsgálatot a fejemről, makk egészséges azt mondták.
2015. jan. 13. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!