Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti találkoztatok már az...

Ti találkoztatok már az ikerlángotokkal?

Figyelt kérdés

[link]


Kellemes érzéssel töltötte el a szíveteket?



2015. jan. 30. 23:09
 1/7 anonim válasza:
16%
Ekkora hülyeséget...
2015. jan. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én találkoztam az ikerlángommal.A világ legnagyobb boldogsága,és legnagyobb keserűsége egyben.
2015. jan. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ehhez a kérdéshez gáztűzhely is hozzászólhat?
2015. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es: És miért? Leírnád részletesen?
2015. jan. 31. 17:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazából elég rémes szembenézni a saját személyiségbeli hibáinkkal és az önmagunktól (a lelkünktől) való elválasztottsággal is ... 3-4 év távlatából, ha utólag dönthetnék, inkább kihagynám az egészet :)
2015. febr. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó.Hát ha inkább kihagynád az egészet így utólag,akkor nem az ikerlángod volt csak egy semm volt,vagy karma.Ikerláng tuti nem. Én a világ összes pénzéért sem kivannam hogy bárcsak sose talalkoztam volna vele.
2017. febr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valamint ez csak megfigyelesem.De mikor karmád van valakivel akkor szokták azt mondani emberek,h óh bárcsak sose talalkoztunk volna,oh minden sokkal jobb volna ha nem lettünk volna együtt,oh de sajnalom.Mert tanulni meg visszakapni dolgokat senkinek sem kellemes.Ikerlángra sztem nem mondd ilyet akinek van,még ha fáj se.
2017. febr. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!