Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Budapest és környékén jósnőt,...

Budapest és környékén jósnőt, tisztánlátót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyan jósnő érdekelne , akinél már voltatok és (nagy részben) bevált amit mondott, illetve olyan látó, aki látogatása után valóban úgy éreztétek segített, jobb lett a hangulatotok, teher mentesnek éreztétek magatokat ilyesmik.

2015. febr. 15. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
az azstro showban kielégülhetnek igényeid, a műsorvezető legtöbbször tisztánlátó xD
2015. febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább add nekem azt a pénzt. Jósolok én neked olyat hogy csak na.
2015. febr. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Írj rám, gyakoris üzeneten keresztül is vállalok csakratisztítást, pénzenergia küldést, midiklorián szaporítást és HTML forráskódból való jóslást.
2015. febr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

NEM! - nem ajánlanék!

Azon egyszerű okból kifolyólag, hogy nem haragszom rád, ezért nem engedem, hogy csalók hálójába kerülj!

2015. febr. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
dubitus fején találta a szöget.
2015. febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én tudok egy nagyon jó szakembert hívd őt!Váci!06302707894 Mónika!
2015. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én angyalokkal látót, jóst ismerek, aki nekem már 7 éve segít mindig.a legjobb, aki létezik szerintem. privátban megadom az elérhetőségét. Telefonon is tud segíteni .
2017. ápr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!