Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ouija táblával kapcsolatos...

Ouija táblával kapcsolatos élmények?

Figyelt kérdés
Sikerült valakinek kapcsolatba lépni a túlvilággal?
2015. febr. 24. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. febr. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, barátnőm elhunyt apukája jelent meg.
2015. febr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kaphatnék részletesebb beszámolót?
2015. febr. 24. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok, jó rég történt,egy barátnőmmel készìtettünk táblát.Kb a második alkalommal próbálkoztunk, és az apukája neve jött ki, amit én nem is tudtam, csak azt láttam, hogy egyre rémültebb fejet vág szegény.
2015. febr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer egy pár haverommal, pontosan Szilveszterkor, megprobáltunk szellemet idézni, de nem történt semmi, nem mozdult az olvasó (vagy plachette vagy micsoda), de nem adtuk fel, négyszer probálkoztunk, negyedikszer volt egy jel. A sötét szobában egy ilyen kis diszkogömb világitott, hogy ne legyen teljes sötét, meg világos sem. Amikor a negyedik probálkozásnál mondtuk, hogy ha valaki van itt,adjon jelet, és akkor kialudt. De lehetett, a diszkogömb hibája, áramkimaradás, áramingadozás stb... Ugy fogadtuk el a dolgot, hogy nem sikerült az idézés, igyhát nem is küldük el (mert ugyebár, ha nem idézel meg senkit, akkor nem is tudod elküldeni). Na de egy pár napra azután elég hátborzongató dolgok történtek. Éjjel a nevemet hallom, valami suttogja, meg érthetetlen mondatokat, mintha valami ismeretlen nyelven lenne. Van olyan, hogy érzem, hogy itt van, sőt, pontosan tudom, hogy hol, csak nem látom... ez elég érdekes dolog meg félelmetes is egyben. Szerintem sikerült akkor a szeánsz, csak nem tudtunk rola, mert szándékosan nem válaszolt, igy becsapott minket, mintha semmi sem történt volna. Akkor még nem tudtam semmit az ilyen szeánszokrol meg idézésekről, de ha tudtam volna, hogy milyen nagy veszélyel jár, nem foglalkoztam volna vele. Vigyázni kell...
2015. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a tábla nem játék.
2015. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!