Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Déjá vu mikor és hogy történik...

Déjá vu mikor és hogy történik, történhet?

Figyelt kérdés
mi a magyarázata a szónak?
2015. febr. 26. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Arra szoktuk érteni, amikor egy pillanat láttán eszünkbe jut, hogy ez már megtörtént egyszer velünk.

Mész az utcán, meglátsz egy arcot és hirtelen rájössz, hogy ez már megtörtént.

2015. febr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
valószínű nem jól tettem fel a kérdést,jelentését tudom,csak mi a magyarázata,mért van ez,olyankor szinte hihetetlen....
2015. febr. 26. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
A hagyományos elképzelések szerint az okozza, hogy az egyik szemből néhány ezredmásodperccel előbb érkezik a látott kép az agyba, mint a másikból. A leedsi egyetem emlékezetkutató csoportja hipnózissal sikeresen előidézte a jelenséget. Ugyanez a kutatócsoport beszámolt egy vak emberről, aki szintén átélte a déjà vu-t halláson, szagláson és tapintáson keresztül. A vizsgálatoktól azt várják, hogy jobban megértsék a memória működését. Chris Moulin brit kutató és csapata szerint az emlékezet pillanatnyi zavara okozza. Egyik sem egyértelműen bizonyított tudományos magyarázat, sokan ezért a vallásban keresik a választ, mint például a reinkarnációban.
2015. febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

A vallás és a reinkarnáció ostobaság, nem alternatívák.


bővebbena magyarázatáról:

[link]

[link]

2015. febr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy azt jelenti, hogy átléptünk az új életünkbe, hogy ahányszor van ilyened annyiszor új életet kaptál. Szerintem jó nagy hülyeség...
2015. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az ezósok tudnák ezekre a válaszokat, akkor nem lenne már olyan misztikus.
2015. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!