Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan gyógyítanak a drágakövek?

Hogyan gyógyítanak a drágakövek?

Figyelt kérdés
Tudományos jellegű válaszokat várok. Èn persze nem hiszek abban, hogy a kövek gyógyítanak, de kíváncsi vagyok, hogy mi alapján hisznek benne olyan sokan.

2015. febr. 28. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
A sókristály pl. állítólag pozitív ionokat bocsát ki, ezzel semlegesíti a negatív ionokat, az elektroszmogot, de a só nem drágakő, viszont hasonlót tudok elképzelni a drágakövekre, de egyébként nem igazán hiszek ebben, én csak hangulat miatt vettem sólámpát, kellemes a fénye.
2015. febr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Még valami, ha a tényleg lenne egyértelműen kimutatható gyógyhatásuk, akkor az orvostudomány is alakalmazná, erről sem hallottam még.
2015. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Fizikai, kémiai úton sehogy. Pusztán biológiailag-->jól néz ki, szépek, tetszik az illetőnek és ettől már jobban érzi magát.
2015. febr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Az ember eladja őket és a pénzt orvosi kezelésre költi.
2015. febr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Úgy ahogy a számsorok..sehogy.
2015. febr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ensam skog ***** válasza:
A hitnek sincs kimutatható, értékelhető hatása még is működik. Mind1 mit csinálsz, mit használsz. Végső soron azért hat mert elhiszed, hogy hat.
2015. febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ozmium42 ***** válasza:
2015. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

A drágakövek birtoklása lelki megnyugvást okozhat anélkül, hogy a testi nyavalyákat gyógyítaná!

Sokkal nyugodtabb lennék, ha nekem lenne 2÷3 db, darabonként 20 karátnál nehezebb gyémántom! A testi nyavalyáimmal is kevesebbet foglalkoznék, ha mégis, fedezet lennének a gyógyíttatásomra!

.

Tudományos jellegű választ vársz olyan kérdésre, hogy ki mit miért hisz?

Miért is hiszem, hogy ez marhaság?

2015. febr. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Placebóhatásuk viszont lehet.
2015. febr. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha olyan betegséged van, ami elmúlásához orvosi segítséggel egy hét kell, gyógyszerek nélkül hét nap alatt meggyógyulsz, bármelyik drágakő segíthet!
2015. febr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!