Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem el tanulmanyozn...

Hogyan kezdjem el tanulmanyozni a Titanicot?

Figyelt kérdés
Miota megtudtam hogy letezett ez a hajo azota csak ilyeneket nezek a neten. hogy kik maradtak eletben hany szemely volt a hajon stb. Es elszeretnem kezdeni tanulmanyozni igazibol hogy olyan dolgokra jojjek ra amiket eddig nem tudott senki de nem tudom hogy is kezdjek hozza! Mar kiskorom ota ezeket nezegetem es mindig mindenki azt mondta talan utaztam rajt elozo eletemben! Huuu.. ez erdekes :D

2015. márc. 5. 20:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hogy hol kezdd? Olvass el minden forrást róla, ami csak fellelhető. Ha tökéletesen megismertél mindent, ami tudható rála, utána van esélyed nekiállni olyasmit kutatni, amit még nem tudunk. Ezt nem lehet megkerülni. Pár éved rá fog menni, arra készülj fel ;)
2015. márc. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kezdj el angolul tanulni. A dokumentációk 99%-a ezen a nyelven lesz elérhető.
2015. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!