Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent a bal tenyéren...

Mit jelent a bal tenyéren lévő vonal?

Figyelt kérdés
A barátomnak a bal tenyerén a kisujj alatt (házaságivonal) két egymás alatt rövid erősen belevésődött vonal van. Fiatalok vagyunk, nem vagyunk megházasodva. Szerintetek mit jelent, hogy lesz még egy házassága? ha mondjunk velem kerülne össze

2015. ápr. 2. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szeretnéd, ha házasok lennétek.
2015. ápr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát én szeretném:) csak azt nem hogy rajtam kivül majd később 15-20 év múlva legyen mellettem egy másik asszonya, mert ilyet is jósoltak neki régen hogy lesz egy házasságon kivüli gyereke
2015. ápr. 2. 11:44
 3/6 anonim ***** válasza:

És ezért negatívan nézel rá, mert egy jött ment alak valamit látott?

Lehet Jézussal fog összeházosdni. De ha így is lesz, nem a tenyere miatt.

2015. ápr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Legoman ***** válasza:
A házassági vonal nem feltétlen házasságot jelent. Jelenthet egy kapcsolatot is. Például az egyik barátnőjét is, akivel szoros volt a kapcsolata.
2015. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne higgy a tenyérjóslásban... Vagyis a te dolgod csak ne ilyesmik miatt változzon meg a párodhoz való viszonyulásod, sőt inkább más jóslásokban se higgy. Ne hagyd hogy átverjenek ezekkel a csalásokkal és aggodalmat okozzanak neked :) .
2015. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Legoman ***** válasza:
Ha egy hozzáértő ember végzi a jóslást, az tudja azt, hogy mit szabad és mit nem. És ő nem fog becsapni és nem fogsz tőle rossz hírrel távozni. :) És persze ingyen végzik, de van aki pénzt kér érte, de az kockázatos, mert lehet hogy csaló.
2015. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!