Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezek alapjan mi a lelektan...

Ezek alapjan mi a lelektan tipusom?

Figyelt kérdés

Elvegeztem mind az 5 tesztet es ezek az eredmenyek jottek ki:

4 kerdeses teszt: INTP

20 kerdeses teszt: INTP

72 kerdeses teszt: ENTJ

88 kerdeses teszt: ENTP

94 kerdeses teszt: INTP


MOst ezek kozul akkor en melyikbe tartozom?



#típus #lélek #lélektan #ENTP #INTP #lelektantipus #tartoz
2015. ápr. 7. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyes, a teszt(ek) nem feltétlenül/egyértelműen 1 típust határozhat(nak) meg, például nekem is több jött ki.
2015. ápr. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Legoman ***** válasza:

Az amelyikben a legjobban magadra ismersz, de még az sem biztos, hogy te vagy.

Ezt nem lehet meghatározni. Elvégezni ellehet a teszteket, de mi van, ha másnapra megváltozik a véleményed, akkor átkerülsz egy másik csoportba, ha másnapra megint, akkor megint másik csoportba.

Ezt nem lehet pontosan meghatározni.

2015. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezt inkább munkahelyen alkalmazzák , komolyabb lényegibb és összetettebb teszt kell . Azt ember típusát sok oldalban lehet leírni , lehet ez is csupán körvonalazza a személyt és kevés konkrétumot tartalmaz .
2015. ápr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
INTP
2015. ápr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az, hogy J-t és P-t vegyesen adott ki nem meglepő, nálam is volt ilyen. Az viszont már érdekesebb, hogy hol introvertált, hol extrovertált típusba sorolódsz. Valószínűleg egyikbe sem tartozol igazán a kettő közül.
2015. ápr. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Tölts ki egy kognitív funkciós tesztet is:


[link]


De elég erős egy MBTI-vel kapcsolatos kérdést az ezotéria kategóriába rakni. :D

2015. ápr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló , az ezoteria belső kört jelent . Ebbe semmi rejtélyes nincs , a matematikának , tudományok területeinek és hivatásoknak is létezik belső köre .
2015. ápr. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az egy dolog, hogy maga az ezotériának milyen jelentései lehetnek. Ezzel nem vagyok tisztában.

Az MBTI mint személyiségteszt pszichológia. A pszichológia tudomány. Az ezotéria alkategóriáit ha elnézem itt, ezek a dolgok nem tudományosan megalapozottak.


Egyik válaszoló írta ezt, és én is ezen a véleményen vagyok, kár ezen vitatkozni:


"Bármi ami ezoterikus volt és igaznak/megismételhetőnek/megfigyelhetőnek bizonyul, az megszűnik ezoterikusnak lenni. Onnantól kezdve a tudomány körébe tartozik."

2015. ápr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
De amúgy szívesen elolvasom ezt a belső körös nézetedet, ha kifejted bővebben.
2015. ápr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!