Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hirtelen nagyon rossz előérzet...

Hirtelen nagyon rossz előérzetem támadt. Mással is volt ilyen? Történt valami ekkor?

Figyelt kérdés
Hirtelen feldúlt lettem valahogy, gyomoridegem lett, és elkezdtem remegni. Csak bebeszélem magamnak? Nem tudom megmagyarázni, hogy mitől. Semmi ok nem lenne rá. :/
2015. ápr. 16. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Hamarosan átrezegsz egy felsőbb dimenzióba, és itthagyod húsvér testedet. Te jobbat érdemelsz. Ez mindenkin végighalad aki elrezeg a földről, de most ha rossz érzés is kell hogy átírja a tested és elméd rezgészsámát a 8 dimenziós éterben.
2015. ápr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

Tyű, végigfutott a hideg a hátamon, amikor elkezdtem olvasni ezt a kérdést

Nekem is szoktak hasonló érzéseim lenni, de sokszor megálmodom a jövőt is. - Mondjuk a múltkori repülő szerencsétlenséget is előre láttam, de nem tudtam előre figyelmeztetni őket. Sokszor belelátok mások fejében, de ez engem kellemetlenül érint hisz az emberek többsége sok perverz dolgon szokott agyalni. A nők többségének általában "kikötözös" nem mondom meg micsodán jár az esze, igazából a többit nehéz kivenni, mert annyi minden jár az ember fejében, hogy nehéz megérteni a gondolatokat, az interneten meg szinte lehetetlen, de néhanapján vannak bizonyos "felerősödések" általában ez akkor történik, amikor a szolgáltatóm nem korlátozza a neten. Most peszeg direkt úgy beszélek, mintha trollkodnék, hogy leplezzem a képessége :P

2015. ápr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tyűha.

Figyeld magad. Nyomozd ki mi történt a közeli ismerőseiddel abban az időben.

Nálam ugyanígy kezdődött kb másfél éve. Ugyanezek a jelek. Nem tudtam hova rakni. Fél év alatt rájöttünk a legjobb barátommal, hogy átjön hozzám az idegessége. Most már többekkel működik.

Létező képesség, a neve "empata". Ha ez történik veled is, akkor kemény menet lesz. Olvass, tanulj, figyelj magadra.


A jelei:

1. Hirtelen jön a semmiből. Hiába agyalsz, nem tudod mitől lettél rosszul. Sétálsz az utcán, vagy tv-zel, és egyszercsak ott van. Ideges vagy, aggódsz, szomorú leszel, tökmindegy. Külső behatás nélkül.

2. Rettenetesen intenzív. Sokkal erősebb, mint bármilyen eddig tapasztalt saját érzésed. Akár szomorúság, akár magány, bármi.

3. Agyalsz rajta, és idegesít, hogy nem tudod mi ez. Nem tudod hová rakni. Megmagyarázhatatlanul furcsa, szokatlan.


Hm. Tömeget bírod? Szórakozóhelyek? Éttermek? Zavart vagy ideges emberek közelsége? Tömegközlekedés?


Egy cikk:

[link]


Van egy 30 pontos eredeti angol lista, megdöbbentő.

[link]


Nem akarom belédbeszélni, hogy ez történik Veled. De ha igen, mindenképp keress meg.


Figyeld magad. És derítsd ki, kivel mi történt abban az időben :)


Szép napot :D

2015. ápr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Hirtelen feldúlt lettem valahogy, gyomoridegem lett, és elkezdtem remegni."


Meg mondom én. Ez a másnaposság tipikus tünete.

2015. ápr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez kemény topik lesz, az összes ideggyenge és képzelt jövőbelátó bolond ide fog írogatni.


A 2. hozzászóló rögtön telitalálat, nem csak hogy "megálmodta" a múltkori repülőgép szerencsétlenséget, de még a saját perverzióját is kivetíti a nőkre. :D


A 3. hozzászóló definícióját sajnos nem tudom, de a az utolsó mondata tömegfóbiára, pánikbetegségre utal.


A legviccesebb hogy a 3. válaszoló linkje alapján én is empata vagyok. XD

2015. ápr. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Con Troll, én nem vetítek ki semmit a nőkre csupán lefordítom magyarra a gondolataik lényegét. Ha barátnéd kérdez már meg mi a perverziója biztos, hogy ez lesz a válasz :DD
2015. ápr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!