Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti mit tudtok erről?

Ti mit tudtok erről?

Figyelt kérdés

Amikor kicsi voltam, akkor találtam pakolás közben egy sátánista magazint. Emlékszem, hogy volt benne valamilyen történet, ahol ábrázolva volt maga a sátán is és a jele is ott volt. Viszont széttéptem és valamiért mostanra ezt sajnálom. Ha jól emlékszem, akkor talán magyar nyelvű volt és gyerekeknek szóló.

Utánakerestem az interneten, de sehol sem találom. Szerintetek véletlenül került hozzánk vagy volt valami sátánista elődünk? Lehet, hogy az volt az utolsó példány és én meg széttéptem?



2015. máj. 15. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tudok,hogy nem értem,nem bírom felfogni azt,hogy miért használod az internetet.Ezek szerint nem tudod rendeltetés szerűen használni. Ha unatkozol,miért nem dolgozol,vagy tanulsz? Kösd le magad valamivel. És ne irkálj marhaságokat ide. Lehet a szüleid vevők a debil viselkedésedre,de itt nem mindenki. És az,hogy te ilyeneken mélázol,gondolkodol,csak egy valamire utal. Nem volt normális neveltetésed. Ez persze szülői hiba is,de ha már ők hibáztak,legalább te orvosold azzal,hogy olyan kérdéseket nem teszel fel,ami másnak értékrenden kívüli . Köszönöm
2015. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem is tudtam, hogy van sátánista magazin -.- azt meg, hogy magyar is létezik, el vagyok képedve :-P


Ennyi érdeklődő van a sátánizmus iránt ? https://www.youtube.com/watch?v=eEjR0qOTA84

2015. máj. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a Dörmögő ördögök nevű gyermekmagazin volt, a pokolból.Mikor még Lucifer lakott ott előttetek, akkor felejtette a budiban a magazint.
2015. máj. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy egy anime magazin volt az? :D

Nem nagyon hallotam még gyerekeknek szóló Sátánista magazinokról...:D

2015. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Missi_Key ***** válasza:
talán kérdezd meg a szüleidet, vagy aki előttetek ott lakott...
2015. máj. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!