Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelent az udvarban a...

Mit jelent az udvarban a fekete holló?

Figyelt kérdés

Ma délután egy sérült holló volt az udvarunkban. Apu elzavarta de visszajött. Aztán megint el akarta apu hessegetni de fejbe találta eléggé, bár el tudott repülni.

Mivel a fekete macska nálam mindíg balszerencsét hoz így félek ez a holló is hisz a "halál madara".


2015. máj. 18. 22:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is találtam egyszer pici koromban egy sérült fekete madarat. Nem tudom, hogy mi baja lehetett, csak kiszedtem valami cuccok alól. Másnap ott volt a kapunknál egy hasonló fekete madár és jó kövéret oda kakált. Nem tudom, hogy az volt-e vagy egy másik.

De egyelőre még élek.

Sajnos tojást is törtem már el, ami miatt most gyilkosnak érzem magam. Köszi.

2015. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmit.

Arra járt egy holló és kész.

Valószínűleg azért érzed úgy hogy a fekete macska balszerencsét hoz, mert te annak tulajdonítod.

Nekem van itthon 2 macskám, mind a kettő fekete, van 2 kutyám is azok is feketék.

Akkor most fogjam rájuk hogy megakarnak húzni matekból?

2015. máj. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak egy varjú volt.De ha holló, sem jelent semmi különöset.Amúgy a holló állítólag nagyon okos állat :)

Nekünk egyszer egy fekete csóka esett bele a kéményünkbe.Sokáig persze nem tudtuk mi az, ami a falban kopog és kaparász és a frászt volt napokig az egész családon.Aztán végül is kiszedtük a kéményből.Anyu felvitte a padlásra és egy nagy rostával letakarta.A padlás ablakai be voltak dugaszolva, tehát nem repülhetett ki, viszont mégis eltűnt, valahogy kiszabadult a rosta alól és soha nem láttuk többet!

2015. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 VaTa94 ***** válasza:

A kérdésedben ott van a válasz. Azt jelenti, hogy az udvarban van egy fekete holló ennyi se többet se kevesebbet.

A halálmadár meg a kuvik ami egy bagoly, ha esetleg bioszból nem vagy jó...

2015. máj. 19. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy holnap eső lesz, vagy nem.
2015. máj. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy nem talált elég élelmet a közeli erdőben. Bement a faluba, kotorászni kicsit a szemét között. Valami csöves meg meglátta, megharagudott rá, hogy eleszi előle a kaját, és odacsapott. Ezért sérült.
2015. máj. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!