Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sokszor hangokat hallok, de...

Sokszor hangokat hallok, de legtöbbször bevillannak képek, árnyak. Kevésbé zavaró már, nem okoznak gondokat hétköznapokban. Akikek vannak hasonló élményei, mit tapasztalnak?

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 19:27
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

Nappal vagy alvás előtt?

Mennyire valóságosak és mennyire zökkensz ki a valóságból?

Mik villanak be, mióta, mennyire időre?

2015. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Nappal is, nem zökkent ki, mert megszokott. 10-15 másodpercre, de van, hogy nézem percekig(ha lehet), látszik, hogy nem "igazi". Egyrészt mert mások is tuti néznék, másrészt nem indokolja nyáron város közepén sötét árnyakat. Sokszor jó közel megyek hozzájuk, nem félek. Figurák, emberek is jönnek mennek, majdnem beleolvadva a környezetbe, de nem szellemképként. (Na ha ezt valaki érti...)
2015. máj. 22. 19:45
 3/41 anonim ***** válasza:
Volt már egy-két "szellemjárás" nálam is,de tisztában vagyok vele,hogy csak az agyam csapott be. Nagy fosos vagyok és ez leginkább olyankor szokott nálam előjönni ,amikor egyedül vagyok otthon. Hangokat hallok és árnyakat,de csak az agyam tart rettegésben és ő szüli mind a zajokat és a homályos "szellemeket" is. Próbálja a helyzetnek megfelelőn alakítani a dolgokat...Szóval valami ilyesmi.Lehet,hogy veled is ez a helyzet. Erről egyébként láttam egy dokumentum filmet is.Amint megtalálom,belinkelem.
2015. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Én halál nyugodt vagyok, mert megszoktam, nincsenek hanghatások, zöldes és depresszív kameraszín, mint a filmekben.
2015. máj. 22. 19:48
 5/41 anonim ***** válasza:

Most csak árnyakat látsz?

Milyen figurákat látsz még? Mennyire komplexek?

A szemedben belül látod (szemed közelében), vagy pedig a földön, falon tisztán?

2015. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
Kezdődő skizofrénia tünete is lehet, keress fel egy pszichiátert, aki kideríti.
2015. máj. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
Akkor inkább hagyom a videót. Ez azért érdekes dolog,de lehet,hogy megint csak az agyad viccelődik vagy látásproblémáid vannak. Bocsánat,hogy megint ezzel jövök,de eléggé szkeptikus vagyok,habár.. El tudod mondani,hogy ezekkel az árnyakkal milyen kapcsolatban vagy? Közelednek hozzád,megérintenek,fenyegetőnek érzed a jelenlétüket?
2015. máj. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Mindegyiket ismerem Lucifer. Tudom, hogy a lelkem ott helyezkedik el vagy teljesedik ki. Homlokközép beül(mindegy, ha tévedek ebben). Nem drogozom, iszom, cigizek, akármi. Néha fák lomjain díszek, melyekről eszembe jut valami vagy üzenet nekem, vagy akivel vagyok annak. Ha nem értem, jön másik, míg nem lesz összefüggés.
2015. máj. 22. 19:55
 9/41 anonim ***** válasza:
Tehát úgy gondolod,csak figyelmeztetnek vagy jeleket küldenek? És ezek stimmelnek is? :O
2015. máj. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Biztonságban érzem magam. Pszichiáter meg akkor mondja, hogy rozzant vagyok, ha megengedem neki. Nem fogom megengedni, sem azt, hogy kémiával lerontsa azt, ami megszokottul működik.
2015. máj. 22. 19:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!