Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szeptember 21-én eljön a...

Szeptember 21-én eljön a világvége?

Figyelt kérdés
Sok világvégét olvastam már, de egy sem volt ennyire meggyőző mint most. Ráadásúl kerek számmal 10 nappal több, mint a híres szeptember 11-ei katasztrófa dátuma, amire a jósok és numerológusok, azt mondják a tudatalatti katasztrófák kivetülésének jelentése és pont 10 nappal rá, azaz ismét kerek szám. Numerológusoknak bejöhet ez? Lehet hamarosan vége lesz a világnak ? [link]

#szeptember 11. #vilkágvége
2015. jún. 25. 01:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Már megint kezdődik ez a világvége izé...??? -,-

Nem unalmas még? Majd jön, amikor jön...

2015. jún. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Lehet, hogy lefekszel és többet nem ébredsz fel.

Lehet, hogy az utcán egy elmebeteg pont veled találkozik össze. Bármikor és bármiért meghalhatsz.

Nagyobb az esélye, mint a világvégének.

2015. jún. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Minden évben eljön párszor :)
2015. jún. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Blikk ::DDD
2015. jún. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen,hát persze...tartok is aznap egy világvége házibulit.
2015. jún. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Ráadásúl kerek számmal 10 nappal több, mint a híres szeptember 11-ei katasztrófa dátuma, amire a jósok és numerológusok, azt mondják a tudatalatti katasztrófák kivetülésének jelentése és pont 10 nappal rá, azaz ismét kerek szám"


14db szeptember 21 volt 2001 szeptember 11 óta... Mellesleg 2001 szeptember 11 nem katasztrófa volt, hanem terrorcselekmény. Katasztrófa az pl a 2004-es cunami vagy az idei nepáli földrengés.


A numerológusok addig is segíthetnének 5db számmal szombatra. De nem vagyok nagyravágyó, 4 is elég lesz...

2015. jún. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Inkább a pinán kellene hogy járjon az eszed.


Lee Harvey Oswald

2015. jún. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

Uraim!


Éppen tegnap számoltam ki a kollégáimmal az emberiség végének a dátumát.A jelenleg is alkalmazott és érvényben lévő(egyébként 7 évvel elszámolt)Gergely naptár szerint 2290 09 22-én 9:22-kor mindenkinek szar napja lesz azon a hétfőn nemcsak Garfieldnak.


Dr.Hegymegi alkalmazott világvége szakértő és pinabubus

2015. jún. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem mert 2017 ben az armageddon jön el.

De ha el is jönne örüljetek neki, legalább meghalunk és mind együtt:')

2015. jún. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%

Öcsém ez csak a tudatlanságodat bizonyítja, sőt a többiek tudatlanságát, mert ahogy látom erről egy szánalmas cikket lehoztak. Hát pontosan ezért nem olvasok szennylapokat!

Ha egy kisbolygó méretű aszteroida becsapódna Földbe mindegy lenne hová bújnánk, mert az egész emberiség kipusztulna, független attól, hogy a föld alatt vagy a föld felszínén tartózkodunk, de a csillagászok, ahogy a NASA sem jelezte előre, hogy egy aszteroida tartana felénk. És hiába építenének luxus barlangokat, maximum a saját luxus sírjukat ásnák meg, így aztán a jósok és numerológusok is mehetnek a levesbe!

2015. jún. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!