Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet ez az izé?

Mi lehet ez az izé?

Figyelt kérdés
fura dolgokat tapasztalok az ereimben , mintha szét akarnának repedni. Orvosnál is voltam és azt mondta , hogy nincs semmi bajom.(az Off-oló , kötekedő válaszokat legyetek szívesek , hiányolni )

2015. jún. 28. 15:29
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
pl. :volt , olyan , hogy beléptem a számítógépes szobába és lebegett az egér a levegőben. olyan is volt , hogy úgy éreztem mintha valaki hozzám ért volna + néha rám jön olyan érzés mintha nem is a saját testemben lennék , ahhoz hasonló mint amikor egy játékfigurát irányítasz a számítógépes játékban az ő szemszögéből homályosan
2015. jún. 29. 14:49
 12/23 anonim ***** válasza:
Értem, akkor vagy hagyd abba a trollkodást, vagy fordulj pszichiáterhez.
2015. jún. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
mielőtt másban keresed a hibát keresd először magadban
2015. jún. 29. 18:47
 14/23 anonim ***** válasza:
Megvolt, a válaszom változatlan és kötekedés nélküli.
2015. jún. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
kösz a semmit
2015. jún. 29. 20:08
 16/23 anonim ***** válasza:
Arról nem tehetek, hogy őszinte választ kaptál, és te nem arra vágytál. Majd ha kizártad az érrendszeri és neurológiai problémákat, akkor lehet bármi természetfelettire gyanakodni. Mentális egészségnél az öndiagnózis nem ér. A lebegő egér vagy hazugság, vagy hallucináció. Ha fontos az egészséged, irány az orvos.
2015. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

még mindig az előző kommentem érvényes .

Ha még is meggondoltad magad és tudsz valami értékelhető javaslatot felmutatni nekem , akkor írd meg privátban

2015. jún. 30. 19:22
 18/23 anonim ***** válasza:
Rendben, ha az igazad fontosabb, mint az egészséged, tiszteletben kell tartanom. Ha esetleg kardiológiai, neurológiai vagy pszichiátriai eredményeket szeretnél elemezni, te is írj bátran. Ezeken felül pedig szívesen segítek az energetikai átvizsgálásodban is, a kellő adatok egyeztetése után. Addig többet nem zavarlak a kérdésedben.
2015. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Közhelyszerű, amit mondok, de valósz. segít: enni, inni, aludni, szeretni, dolgozni, pihenni, szórakozni.
2015. júl. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ebben nincs semmi ezotérikus vagy furcsa.

Nekem is voltak ilyen fájdalmaim, a kezembe, lábamba, stb.

Volt hogy alig bírtam járni.

Az orvos azt mondta hogy semmi bajom.

Sok magnéziumot szedtem és elmúlt.

Persze nem azonnal de a magnézium sokat segített. Ha esetleg 12-16 éves vagy (serdülő) akkor igen gyakori a magnéziumhiány.

De még stressz miatt is kialakulhat ilyen típusú fájdalom/érzés.

2015. júl. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!