Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A testi, lelki érzések miért...

A testi, lelki érzések miért erősebbek álomban? Mit lehetne tenni, hogy a valóságban is olyan legyen az érzékelés?

Figyelt kérdés
2015. júl. 3. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogalmazd meg jobban kérlek.
2015. júl. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Álmomban általában sokkal intenzívebben átérzem az örömöt, bánatot, félelmet, bármilyen érzéseket és a testi érzékeléseket is, például tapintás, illatok, ízek, vagy más ember testi közelsége...De például a gondolkodásom, temperamentumom, viselkedésem is más álmomban, mint a valóságban .Álmomban sokkal gyorsabban, ügyesebben, spontánabban reagálok dolgokra.Tehát vannak álombeli tulajdonságaim, jellemzőim, amik csak álmomban vannak, de ott mindig ugyanúgy működnek, míg a valós énem jellemzői is adottak, csak hát másmilyenek...Szeretnék bizonyos dolgokat megtanulni, "áthozni" az álmaimból, bizonyos dolgokat hasonlóan tenni vagy érezni, mint álmomban.Miért nem sikerül?Hiszen aki az álmomban vagyok, az is én vagyok...Akkor miért nem vagyok olyan a valóságban is? Melyik az igazi??
2015. júl. 3. 22:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert alszol és fizikailag nemtudod vissza tartani magad pl: sirás
2015. júl. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!