Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért hiszi el ennyi ember,...

Miért hiszi el ennyi ember, hogy megint világvége lesz?

Figyelt kérdés
Nem tudom egyszerűen felfogni, hogy 2000 óta a 6. világvégét is még hogy tudja ennyi ember elhinni...... miért ilyen befolyásolhatóak az emberek?
2015. júl. 20. 17:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező te még nem tudod milyen nagy buli a világvége. A világvége után az ember veteránnak képzeli magát ez pedig pszichológiai értelemben doppingolja az embert. Szerintem mindegyik évben lehetne világvége.
2015. júl. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Hát az én ismeretségi körömben senki nem hiszi el, szerintem rossz körökben mozogsz. Vannak primitív emberek, de jobb őket elkerülni.
2015. júl. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Megint? Melyikről maradtam le?
2015. júl. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
2015 szeptember 24: valami meteor-ról pletykálgatnak, de nem értem miért, hiszen a NASA is bejelentette, hogy még csak nem is tudnak semmilyen 2015 szept. 24.-ei meteorról, még csak úgy se, hogy elhaladna a Föld mellett. Meg amúgy is, azt általában nem szokták megmondani hogy hogyan lesz a világvége, csak annyi, hogy világvége lesz..... de természetesen ez is elmarad, mint az előző 247ezer......
2015. júl. 20. 18:06
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Most hozták vissza 404-et a lumbulábiak gondolom, és kihallgatta az inváziós tervüket hogy szeptemberben megtámadják a Földet, és mindenkit lelézereznek aki szembeszáll velük :D ha 404 mondja akkor az úgy is lesz,figyeljétek meg!
2015. júl. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Törpicsek: hát de nem a Lumbulábiak mentették meg a földet az eddigi összes világvégétől? Vagy azok a krixkrax-ok voltak? És mi történt? Elegük lett hogy mindig meg kell menteni minket és ezért most visszavágnak durván? :D
2015. júl. 20. 18:59
 7/21 anonim ***** válasza:
48%

Üdvözletem!

A világvége 2016-ban következik be, most még csak töredezik a nullsík, ezen hangok jelzik a repedések megnyílását:

https://www.youtube.com/watch?v=hEO-2H1PvOc

Egyre gyakoribbá válnak, dimenziókapuk fognak megnyílni.

Nem tudom emlékeztek-e még a tavasszal bekövetkezett elektromágneses viharra, az is ez miatt alakult ki, még ebben az évben be fog következni:az idő megtörik, még ha csak egy rövid időre is de meg fog!

Már be is következett egy előjele:Nem rég 1 másodperc pluszt "kaptunk"...

Hogy mi jöhet még?Nem tudni, de az biztos hogy még, ebben az évben, valami lesz...

2015. júl. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Velociraptor: ne haragudj, de a kérdésem "miért hiszi el ennyi ember, hogy megint világvége lesz" és szerintem te is egy vagy köztük, aki ténylegesen elhiszi. Most komolyan azt hiszed, hogy 500 világvége után ez igaz lesz? Nem hiszem.... de nekem mindegy, felőlem készülj rá, de úgy se lesz semmi.....
2015. júl. 20. 19:25
 9/21 anonim ***** válasza:
75%

Hát, 404 meg Szenthelyi Árpád szerint a reptoidok összefogtak a krixkraxokkal, poloskoidokkal, lumbulábiakkal és még néhány alávetett fajjal akik a peremterületeken élnek (glükokortiokidok, guargumik stb.), és egy közös gyarmatosítási konzorciumot hoztak létre még 2012-ben, hogy megszállják a Földet. A lumbulábiak például Közép-Európát kapták volna (Magyarországot is beleértve!), a poloskoidok Ázsiát, a reptoidok Amerikát, a krixkraxiak esetleg Afrikát vagy Ausztráliát, az alávetett fajok pedig afféle "ütközőállamokat" kaptak volna a többi faj által elfoglalt területek közt, pontosan azért hogy ne robbanhasson ki területi vita a Föld gyarmatosítását követően.


A probléma ott kezdődött, hogy a gyarmatosítási projectet érthető módon nem a Galaktikus Tanács előtt jelentették be, hanem az fejük felett, mintegy szándékaik ellenére akarták megvalósítani. Azonban azok a fajok, amelyek többé-kevésbé emberiségpártiak, például az annunakik meg a plejádok, nyilván ellenezték volna a dolgot, mondván, rengeteg munkájuk volt a Földben és az emberiség létrehozásában. Ne feledjük el, mi magyarok például a Szíriuszról jöttünk, azonkívül meg az annunakik a saját ürülékükkel javították fel az emberi DNS-t, tehát nekik nyilván nem érdekük, hogy egy hatalmas inváziós flotta lerohanja a Földet. Egyrészt tehát a reptoid-krixkraxi-lumbulábi stb. flottának velük is számolnia kellett, másrészt meg jött a Nibiru bolygó ami szintén el akarta pusztítani a Földet, és mivel az inváziós flotta pont rosszkor volt rossz időben, összeütköztek a Nibiruval és megmenekültünk :)


Persze csak idő kérdése, a reptoidok nem fogják ezt annyiban hagyni, amint megint terjeszkedni akarnak, összehoznak egy újabb inváziós projectet, és jaj lesz nekünk, ha a plejádok, annunakik meg a csillámfäszlámák nem segítenek rajtunk!

2015. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Duenna ***** válasza:
37%

7-es _Velociraptor!


Igen, van ilyen elmélet is! 2016-2017 körül valami anomália lehetséges, és egy nagyobb, de elég nagy, 2030 körül. Vannak itt kis kölykök, akik ma még a térdüket csapkodva, hétrét görnyedve röhincselnek az ilyen elméleteken, "jóslatokon", de nekik azt üzenem, kitartás, és emlékezés! hogy valaki már megjósolta -no nem a világ végét-, de egy óriási kataklizmát, amibe majd sokan belepusztulhatnak. Ők jobban járnak, mint akik életben fognak maradni, mert az életben maradottakra kegyetlen sors vár: először is nem lesz áram, az ételt úgy kell valahonnan összeszedni, mert egy tűzözön után jön egy rövid ideig tartó jégkorszak, de az is kegyetlen lesz. Szóval, fel kell kötnie a gatyát azoknak, akik életben fognak maradni egy ilyen kataklizma után.

2015. júl. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!