Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Új bolygót fedeztek fel?...

Új bolygót fedeztek fel? Melyet Föld2. 0 néven neveztek el.

Figyelt kérdés
Új bolygót fedeztek fel.Melyet Föld2.0 néven neveztek el,és tőlünk 1400 fényévre van.Lehet,hogy van/volt rajta folyékony víz s ebből kifolyólag élet is lehetett rajta?
2015. júl. 24. 14:20
 1/8 Ozmium42 ***** válasza:
49%
Úgy bírom az ilyen kérdéseket. "Lehet-e". Igen, lehet. Lehet, hogy hupikék törpikék éltek, élnek, vagy fognak élni rajta.
2015. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Én körülbelül 2009-ben olvastam erről. Egyébként névrokonok vagyunk, ha 2.0-ás. :D
2015. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Lehetséges az is hogy már kólónizálták a krixkraxiak és a lumbulábiak. Elvégre mi az 1400 évvel ezelőtti állapotát látjuk.

Mellesleg, egy 1400 fényévre lévő bolygótól ne sok segítséget várjunk. Még ha tudnánk is fénysebességgel haladni, mint ahogy nem tudunk, 1400 év kellene hogy oda eljussunk.

2015. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugye ott nincsenek emberek? Mert akkor már csomagolok is, hogy odaköltözhessek. A lumbulábi kollégák segítségével egy pillanat alatt átugrunk oda.
2015. júl. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kepler 452b a becses neve. Csak te nevezed úgy, ahogy.

Kérdésedre felelve, igen, nagy valószínűséggel új bolygó, mivel eddig nem ismertük. Élet is lehet, lehetett vagy talán lesz rajta.

2015. júl. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ember, kb. 3-4 évente megtalálják a Föld testvérét és mindenki ujjong, mert az előzőre senki sem emlékszik.
2015. júl. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megnéztem asztrál projekcióval. Sajnos az emberek számára lakhatatlan. Ahol éppen voltam, ott semmiféle fejlett életformát nem érzékeltem (ettől még lehet ilyesmi azon a bolygón, annyira nem néztem körül, elég nagy területről beszélünk).


Egyelőre jobb megoldásnak tűnik a saját bolygónkra vigyázni inkább, mint új lepusztítható helyeket keresni. Ez van :(

2015. júl. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen lehet.

ÉS AKKOR MI A FRANC VAN??? XDXDXDXD

2015. júl. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!